Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Andreas Pleßke na czele drupy

Komitet targów drupa został założony podczas pierwszych targów drupa w 1951 roku i składa się z przedstawicieli reprezentujących wystawców i jak i zwiedzających. Nowym przewodniczącym komitetu został Andreas Pleßke.

© Koenig & Bauer

Andreas Pleßke, dyrektor generalny firmy Koenig & Bauer, został wybrany na przewodniczącego komitetu zarządzającego targów drupa. Wolfgang Poppen, partner zarządzający w firmie Freiburger Druck i prezes Niemieckiego Związku Przemysłu Poligraficznego i Medialnego (Bundesverband Druck und Medien), został ponownie wybrany na stanowisko zastępcy przewodniczącego. Dr Andreas Pleßke zastąpił Clausa Bolzę-Schünemanna, byłego dyrektora generalnego Koenig & Bauer, który przewodniczył komitetowi targów drupa od 2012 roku i ustąpił ze stanowiska ze względu na wiek. „Jest to dla mnie szczególny zaszczyt, że mogę zastąpić pana Bolzę-Schünemanna również w tym gronie i dziękuję członkom komitetu za ich zaufanie” - podkreślił dr Andreas Pleßke. „Cieszę się, że na moim nowym stanowisku będę mógł aktywnie przyczynić się do kształtowania dalszego rozwoju i globalnej pozycji targów drupa, mając na celu wzmocnienie ich wyjątkowej oferty sprzedażowej jako wiodących na świecie targów branżowych” - dodał.  Wolfgang Poppen również cieszy się z ponownego wyboru na stanowisko zastępcy: „Targi drupa oznaczają innowacje i premiery technologiczne i z pewnością po raz kolejny będą ważnym kamieniem milowym w nieustannie rozwijającej się branży poligraficznej”. Kolejne targi drupa odbędą się w dniach od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku w Düsseldorfie i będą koncentrować się na trendach związanych z digitalizacją i zrównoważonym rozwojem. Rejestracja wystawców odbywa się na stronie www.drupa.com.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty