CONTENT / Biznes
drukuj

Rozwój w branży druku

Poprzez zakup Trelleborg Printing Solutions, Continental podkreśla swoje zaangażowanie w rozwój w branży poligraficznej.

© Continental

Continental podpisał umowę przejęcia działalności Trelleborg Printing Solutions z siedzibą w Lodi Vecchio, we Włoszech. W ten sposób firma uzupełnia swoje portfolio rozwiązań o nowe produkty i technologie druku. Zakończenie transakcji przejęcia jest uzależnione od zgody odpowiednich organów antymonopolowych. Obie strony uzgodniły, że nie ujawnią ceny zakupu. Trelleborg Printing Solutions zatrudnia około 640 pracowników na całym świecie i cieszy się reputacją dostawcy wysokiej klasy rozwiązań dla swoich klientów z branży druku. Oferta firmy obejmuje obciągi drukarskie do druku offsetowego i cyfrowego oraz tuleje do druku fleksograficznego. Continental oferuje m.in. dostarczając wysokojakościowe obciągi drukarskie Phoenix Xtra Blanket oraz wybrane produkty Conti-Air do arkuszowego i rolowego druku offsetowego, a także formy i tuleje fleksograficzne do bezpośredniego grawerowania Conti Laserline.

« poprzedni   |   następny » « wróć
drukuj

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Praca
Sprzedam
Kupię
Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 677224 bytes) in /home/platne/serwer78836/public_html/printernet.pl/include/smarty/Smarty.class.php on line 1265