Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

ThermoFlexX. Podwyżki cen

© XSYS

XSYS zapowiedział wzrost cen na wszystkie produkty i części zamienne ThermoFlexX. Firma uzasadnia swoją decyzję krytyczną, globalną sytuacją ekonomiczną, która stale zwiększa koszty działu produkcji urządzeń prepress.

 

Na sytuację w firmie XSYS wpływają, takie czynniki, jak braki w dostawach stali i tworzyw sztucznych, globalne niedobory części elektronicznych, niestabilne ceny gazu i energii elektrycznej, wysokie ceny transportu, szczególnie morskiego.

Zapowiedziane przez XSYS wzrosty obejmują 10 procent w przypadku kamer ThermoFlexX i urządzeń ThermoFlexX Catena, podczas gdy umowy dotyczące części zamiennych i serwisowych odnotują 20 procentowy wzrost, ponieważ zostały wyłączone z poprzednich podwyżek. Wszystkie podwyżki obowiązują od 15 października 2022 r.

„Z pewnością rozumiemy, że wyższe ceny przyczynią się do i tak już trudnej sytuacji dla naszych klientów, ale biorąc pod uwagę obecne warunki rynkowe, nie mamy innego wyboru, jak przenieść część tych znaczących wzrostów w celu zapewnienia nieprzerwanych i niezawodnych dostaw sprzętu XSYS” – stwierdził Friedrich von Rechteren, wiceprezes ds. globalnego handlu w XSYS.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty