Advertisement

Kalendarium 2016

29-30.06.2016 · CO-REACH

26-29.09.2016 · Taropak

10-12.10.2016 · World Publishing Expo, Wiedeń

02-04.11.2016 · Viscom Frankfurt

Druk cyfrowy

Xerox. Spektrum poszerzone o atrament.

Xerox zaprezentuje wiele rozwiązań dla cyfrowego druku produkcyjnego. Niewątpliwym highlightem targowej prezentacji będzie pierwszy atramentowy system produkcyjny opracowany przez firmę.

więcej »

Ricoh. Podróże poligraficzne.

Podczas targów Ipex, firma Ricoh zabierze gości w „podróż” po wszystkich procesach produkcyjnych, od przygotowania, poprzez druk, aż po obróbkę końcową. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi urządzeniami znajdującymi się w portfolio Ricoh i InfoPrint Solutions. Do dyspozycji gości będą także specjaliści, służący swoją wiedzą na temat rozwojowych technologii.

więcej »

Konica Minolta. PROfesjonalizm oczekiwany.

„Expect impact” to hasło przewodnie firmy Konica Minolta na tegorocznych targach Ipex, która zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny druku profesjonalnego. Liczne pokazy przybliżą odwiedzającym temat innowacyjnych technologii, wprowadzanych przez firmę na rynek. Na stoisku o powierzchni 1250 m2 profesjonaliści będą mieć również możliwość osobistego przetestowania sprzętu oraz aplikacji.

więcej »

Kodak. Czas na druk.

Czas na Ciebie i na firmę Kodak” – pod takim hasłem Kodak zaprezentuje się na targach Ipex2010. Wśród „gwiazd” targowych znajdą się: cyfrowa maszyna drukująca Prosper 5000XL i płyty termiczne Trillian SP – oba produkty będą miały w Birmingham swoją światową premierę.

więcej »

Canon. Poligraficzna ścieżka do zysku.

Firma Canon przedstawi na targach Ipex kompletną ofertę profesjonalnych rozwiązań dla druku na powierzchni wynoszącej niemal 2000 m2. Stoisko będzie podzielone na strefy odpowiadające wyzwaniom, z jakimi zmagają się klienci firmy z sektora grafiki artystycznej i CRD.

więcej »

Atlantic Zeiser. Biało na czarnym.

Podczas targów Ipex firma Atlantic Zeiser zaprezentuje swoje sztandarowe rozwiązania z zakresu druku akcydensowego, opakowań i etykiet, a także znakowania produktów. Linia urządzeń Omega, która będzie stanowiła główny trzon targowej prezentacji firmy, spełnia wszelkie wymagania dotyczące funkcjonalności i efektywności kosztowej, stawiane obecnie przez rynek poligraficzny.

więcej »

Kolejne wdrożenia w Polsce. CS665 Firmy Oce.

Oferując najwyższą w swojej klasie elastyczność w doborze konfiguracji, Océ CS665 Pro dopasowuje się do potrzeb i zadań realizowanych przez potencjalnego użytkownika. W ostatnim czasie w tym gronie znalazły się drukarnie: Center Print z Warszawy oraz Digital z Tczewa.

więcej »

Jak kontrolować zużycie papieru w biurze?. Papier wciąga.

Biorąc pod uwagę fakt, że biura na całym świecie od lat działają w oparciu o komputery, Internet i sieciowe narzędzia komunikacji, takie jak e-mail, rosną także oczekiwania w stosunku do popularyzacji idei „biura bez papieru”.

więcej »

Rozwiązania Mimaki dla inkjetu i tekstyliów. Cyfrowy początek roku.

Niespełna cztery lata temu firma Mimaki wprowadziła na rynek swoją pierwszą wielkoformatową drukarkę inkjetową z utrwalaniem UV – UJF-605C, która posiadała opcję drukowania białym atramentem, umożliwiając tym samym uzyskanie jasnych, żywych kolorów na różnorodnych podłożach, włączając podłoża transparentne.

więcej »

Monochromatyczne rozwiązania Konica Minolta. Więcej opcji dla czerni i bieli.

Grudzień upłynął pod znakiem nowości w zakresie zaawansowanych systemów monochromatycznego druku produkcyjnego, wprowadzanych na polski rynek.

więcej »

Komentarz miesiąca

Touch the Future…

Organizatorzy targów drupa wybrali w tym roku hasło „Touch the Future”, zapraszając tym samym do kokietowania przyszłości w Düsseldorfie. W zasadzie od czasów pierwszej drupy w 1951 roku, w kwestii kokietowania przyszłości przez branżę nic się nie zmieniło. Wtedy do Düsseldorfu przybyło 300 tys. odwiedzających, a swoje nowinki technologiczne zaprezentowało 527 wystawców z 10 krajów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej - 34%
 
Ciągle jest ciężko - 36%
 
Najgorsze jeszcze przed nami - 20%
 
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu - 10%
 

Wszystkich głosów: 197

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty