Kalendarium 2016

21.05-10.2016 r. · drupa Düsseldorf

10-12.10.2016 r. · World Publishing Expo, Wiedeń

2-4.11.2016 r. · Viscom Frankfurt

16 - 18.02.2016 r. · Remadays, Warszawa

23 - 26.02.2016 r. · PRINTExpo, Brno

Druk cyfrowy

Xerox. Spektrum poszerzone o atrament.

Xerox zaprezentuje wiele rozwiązań dla cyfrowego druku produkcyjnego. Niewątpliwym highlightem targowej prezentacji będzie pierwszy atramentowy system produkcyjny opracowany przez firmę.

więcej »

Ricoh. Podróże poligraficzne.

Podczas targów Ipex, firma Ricoh zabierze gości w „podróż” po wszystkich procesach produkcyjnych, od przygotowania, poprzez druk, aż po obróbkę końcową. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi urządzeniami znajdującymi się w portfolio Ricoh i InfoPrint Solutions. Do dyspozycji gości będą także specjaliści, służący swoją wiedzą na temat rozwojowych technologii.

więcej »

Konica Minolta. PROfesjonalizm oczekiwany.

„Expect impact” to hasło przewodnie firmy Konica Minolta na tegorocznych targach Ipex, która zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny druku profesjonalnego. Liczne pokazy przybliżą odwiedzającym temat innowacyjnych technologii, wprowadzanych przez firmę na rynek. Na stoisku o powierzchni 1250 m2 profesjonaliści będą mieć również możliwość osobistego przetestowania sprzętu oraz aplikacji.

więcej »

Kodak. Czas na druk.

Czas na Ciebie i na firmę Kodak” – pod takim hasłem Kodak zaprezentuje się na targach Ipex2010. Wśród „gwiazd” targowych znajdą się: cyfrowa maszyna drukująca Prosper 5000XL i płyty termiczne Trillian SP – oba produkty będą miały w Birmingham swoją światową premierę.

więcej »

Canon. Poligraficzna ścieżka do zysku.

Firma Canon przedstawi na targach Ipex kompletną ofertę profesjonalnych rozwiązań dla druku na powierzchni wynoszącej niemal 2000 m2. Stoisko będzie podzielone na strefy odpowiadające wyzwaniom, z jakimi zmagają się klienci firmy z sektora grafiki artystycznej i CRD.

więcej »

Atlantic Zeiser. Biało na czarnym.

Podczas targów Ipex firma Atlantic Zeiser zaprezentuje swoje sztandarowe rozwiązania z zakresu druku akcydensowego, opakowań i etykiet, a także znakowania produktów. Linia urządzeń Omega, która będzie stanowiła główny trzon targowej prezentacji firmy, spełnia wszelkie wymagania dotyczące funkcjonalności i efektywności kosztowej, stawiane obecnie przez rynek poligraficzny.

więcej »

Kolejne wdrożenia w Polsce. CS665 Firmy Oce.

Oferując najwyższą w swojej klasie elastyczność w doborze konfiguracji, Océ CS665 Pro dopasowuje się do potrzeb i zadań realizowanych przez potencjalnego użytkownika. W ostatnim czasie w tym gronie znalazły się drukarnie: Center Print z Warszawy oraz Digital z Tczewa.

więcej »

Jak kontrolować zużycie papieru w biurze?. Papier wciąga.

Biorąc pod uwagę fakt, że biura na całym świecie od lat działają w oparciu o komputery, Internet i sieciowe narzędzia komunikacji, takie jak e-mail, rosną także oczekiwania w stosunku do popularyzacji idei „biura bez papieru”.

więcej »

Rozwiązania Mimaki dla inkjetu i tekstyliów. Cyfrowy początek roku.

Niespełna cztery lata temu firma Mimaki wprowadziła na rynek swoją pierwszą wielkoformatową drukarkę inkjetową z utrwalaniem UV – UJF-605C, która posiadała opcję drukowania białym atramentem, umożliwiając tym samym uzyskanie jasnych, żywych kolorów na różnorodnych podłożach, włączając podłoża transparentne.

więcej »

Monochromatyczne rozwiązania Konica Minolta. Więcej opcji dla czerni i bieli.

Grudzień upłynął pod znakiem nowości w zakresie zaawansowanych systemów monochromatycznego druku produkcyjnego, wprowadzanych na polski rynek.

więcej »

Komentarz miesiąca

Be Smart...

Mimo faktu, że sam zwrot nie jest nowy, znów jest coraz częściej używany. Be smart, Smart Packaging itd. Myślę, że również to sformułowanie mogłoby być trendowym także w branży poligraficznej. Po prostu Smart!

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej - 35%
 
Ciągle jest ciężko - 37%
 
Najgorsze jeszcze przed nami - 19%
 
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu - 9%
 

Wszystkich głosów: 187

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty