Kalendarium 2014

29.09 - 02.10 · Taropak

13.10 - 15.10 · World Publishing Expo

05.11 - 07.11 · Viscom Frankfurt

Druk cyfrowy

Konica Minolta. PROfesjonalizm oczekiwany.

„Expect impact” to hasło przewodnie firmy Konica Minolta na tegorocznych targach Ipex, która zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny druku profesjonalnego. Liczne pokazy przybliżą odwiedzającym temat innowacyjnych technologii, wprowadzanych przez firmę na rynek. Na stoisku o powierzchni 1250 m2 profesjonaliści będą mieć również możliwość osobistego przetestowania sprzętu oraz aplikacji.

więcej »

Kodak. Czas na druk.

Czas na Ciebie i na firmę Kodak” – pod takim hasłem Kodak zaprezentuje się na targach Ipex2010. Wśród „gwiazd” targowych znajdą się: cyfrowa maszyna drukująca Prosper 5000XL i płyty termiczne Trillian SP – oba produkty będą miały w Birmingham swoją światową premierę.

więcej »

Canon. Poligraficzna ścieżka do zysku.

Firma Canon przedstawi na targach Ipex kompletną ofertę profesjonalnych rozwiązań dla druku na powierzchni wynoszącej niemal 2000 m2. Stoisko będzie podzielone na strefy odpowiadające wyzwaniom, z jakimi zmagają się klienci firmy z sektora grafiki artystycznej i CRD.

więcej »

Atlantic Zeiser. Biało na czarnym.

Podczas targów Ipex firma Atlantic Zeiser zaprezentuje swoje sztandarowe rozwiązania z zakresu druku akcydensowego, opakowań i etykiet, a także znakowania produktów. Linia urządzeń Omega, która będzie stanowiła główny trzon targowej prezentacji firmy, spełnia wszelkie wymagania dotyczące funkcjonalności i efektywności kosztowej, stawiane obecnie przez rynek poligraficzny.

więcej »

Kolejne wdrożenia w Polsce. CS665 Firmy Oce.

Oferując najwyższą w swojej klasie elastyczność w doborze konfiguracji, Océ CS665 Pro dopasowuje się do potrzeb i zadań realizowanych przez potencjalnego użytkownika. W ostatnim czasie w tym gronie znalazły się drukarnie: Center Print z Warszawy oraz Digital z Tczewa.

więcej »

Jak kontrolować zużycie papieru w biurze?. Papier wciąga.

Biorąc pod uwagę fakt, że biura na całym świecie od lat działają w oparciu o komputery, Internet i sieciowe narzędzia komunikacji, takie jak e-mail, rosną także oczekiwania w stosunku do popularyzacji idei „biura bez papieru”.

więcej »

Rozwiązania Mimaki dla inkjetu i tekstyliów. Cyfrowy początek roku.

Niespełna cztery lata temu firma Mimaki wprowadziła na rynek swoją pierwszą wielkoformatową drukarkę inkjetową z utrwalaniem UV – UJF-605C, która posiadała opcję drukowania białym atramentem, umożliwiając tym samym uzyskanie jasnych, żywych kolorów na różnorodnych podłożach, włączając podłoża transparentne.

więcej »

Monochromatyczne rozwiązania Konica Minolta. Więcej opcji dla czerni i bieli.

Grudzień upłynął pod znakiem nowości w zakresie zaawansowanych systemów monochromatycznego druku produkcyjnego, wprowadzanych na polski rynek.

więcej »

Amplico inwestuje w linię bizhub. Kompleksowo dla biura.

Grupa Amplico zainwestowała niedawno w kompleksowy system drukujący Konica Minolta, który zastąpił całość urządzeń biurowych działających do niedawna w firmie.

więcej »

Druk kart identyfikacyjnych. ID w mgnieniu oka.

Firma Zebra Technologies, lider w dziedzinie rozwiązań druku specjalistycznego i automatycznej identyfikacji, wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie QuikCard ID, służące do szybkiego tworzenia kart identyfikacyjnych.

więcej »

Komentarz miesiąca

Proces zmiany prasy codziennej

Codzienne gazety drukowane na pewno nie znikną w najbliższych latach z rynku, ale z całą pewnością się zmienią. Coraz większe znaczenie będą miały wydania elektroniczne i dziennikarstwo o wysokiej jakości, za które czytelnicy będą musieli oraz chcieli zapłacić. Dodatkowo prasa papierowa daje czytelnikowi pewną gwarancję, można jej dotknąć. Ale model zachowania konsumenta zmienił się przez...

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej - 34%
 
Ciągle jest ciężko - 37%
 
Najgorsze jeszcze przed nami - 22%
 
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu - 8%
 

Wszystkich głosów: 125

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty