Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

ES jak same zalety

Data publikacji: marzec 2011

 

Wybierając cyfrowe systemy drukujące, wielu klientów zwraca szczególną uwagę na koszty druku i kopiowania, zwiększoną wydajność, wyjątkową jakość grafiki i obsługę szerokiej gamy nośników. Dla takich wymagających odbiorców powstała seria urządzeń cyfrowych firmy OKI – Executive Series.

 
© OKI Printing Solutions

Klienci poszukujący rozwiązań gwarantujących im otrzymanie kolorowych wydruków oraz możliwość wykorzystania funkcjonalności takich, jak druk dwustronny (dupleks) lub funkcja tworzenia broszur, z pewnością będą usatysfakcjonowani serią ES.

Produkty te są bardziej wszechstronne, a oferowana przez nie relacja jakości i ceny jest ich znaczącym wyróżnikiem na rynku. Będą one doskonałą propozycją zarówno dla typowego biura, jak i specjalistycznych podmiotów drukujących dużą liczbę kopii, potrzebujących zaawansowanych aplikacji, czy przygotowujących specyficzne wydruki. Klienci poszukujący rozwiązań gwarantujących im otrzymanie kolorowych wydruków oraz możliwość wykorzystania funkcjonalności takich, jak druk dwustronny (dupleks) lub funkcja tworzenia broszur, z pewnością będą usatysfakcjonowani serią ES. Działy marketingu i kreacji, nabywając rozwiązania OKI Printing Solutions z tej szczególnej oferty, uzyskają możliwość druku takich materiałów, jak broszury, raporty czy banery o długości do 1,2 m.

 

EFI – wyjątkowe rozwiązanie

W odpowiedzi na specjalne potrzeby sektora szukającego bardziej profesjonalnej usługi dostępnej po atrakcyjnej cenie, OKI udostępnia w swoich modelach ES3640pro i ES3640pro MFP sprzętowe RIP-y EFI. Pozwalają one na zaawansowane zarządzanie zadaniami i kontrolę barw, zapewniając wyjątkowej jakości wydruki prezentacji, grafiki o wysokiej rozdzielczości czy raporty, w których zastosowane kolory odgrywają istotną rolę komunikacyjną. Znaczącym usprawnieniem ułatwiającym pracę jest intuicyjne rozwiązanie EFI SendMe, pozwalające na bezpośrednie przesłanie skanowanych plików do systemu zarządzania dokumentami (Document Management System – DMS) bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania lub sprzętu.

 

Nieduże, a jakie wielkie

Dla wielu użytkowników istotną cechą jest możliwość korzystania z drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego poprzez grupę roboczą w ramach sieci komputerowej. Jednocześnie zależy im na możliwie niewielkich gabarytach urządzenia tak, aby nie zajmowało dużo przestrzeni biurowej. Warunki te spełnia OKI ES8430 – kolorowa drukarka A3. Zajmuje ona niewiele więcej miejsca niż tradycyjne urządzenie drukujące w rozmiarze A4, a oferuje znacznie przewyższające je funkcjonalności. Szybkość druku wynosząca 30 kolorowych i 32 czarno-białych stron A4 na minutę oraz 10 sekund potrzebne do wydruku pierwszej strony, to tylko przykłady przewagi tego urządzenia nad konkurencyjnymi systemami. Wysoką jakość druku gwarantuje technologia ProQ2400, dzięki której wysokie rozdrobnienie tonera pozwala bardziej precyzyjnie odtwarzać szczegóły, uzyskiwać większą głębię koloru, zmniejszoną ziarnistość i wrażenie wysokiego połysku.

Dzisiejsze wymagania dotyczą nie tylko jakości, ale również bezpieczeństwa czy poufności określonych dokumentów, dlatego ES8430, wyposażona opcjonalnie w twardy dysk, wykorzystuje funkcje Secure Print i Encrypted Transmission oparte na szyfrowaniu.

 

Dla każdego coś wyjątkowego

Zadaniem modeli Executive Series jest zaspokojenie wyjątkowych potrzeb zgłaszanych przez klientów. Dlatego też OKI Printing Solutions wyselekcjonowało grupę partnerów, których zadaniem jest sporządzenie jak najbardziej trafnej oferty serii ES. Taki model kooperacji zapewnia najwyższą wydajność pracy i optymalne koszty oraz zapewnia komfort w postaci wsparcia serwisowego. Realną wartością jest także możliwość dokładnego zaplanowania wydatków związanych z zakupem i użytkowaniem rozwiązań OKI Printing Solutions Executive Series.
« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty