Kalendarium 2012

03.05 - 16.05 · drupa 2012

16.05 – 17.05 · Luxe Pack New York

20.06 – 21.06 · Mailingtage

11.08 – 13.08 · Labelexpo Americas

18.09 – 23.09 · Photokina

08.10 – 11.10 · Polagra Food

Nagroda dla Konica Minolta. Pick of the Year.

Trzykolorowe urządzenia wielofunkcyjne z serii bizhub firmy Konica Minolta: C220, C280 i C360, otrzymały tytuł „Pick of the Year”. Nagrodę przyznało prestiżowe laboratorium Buyers Laboratory Inc. (BLI), będące niezależnym ośrodkiem, który od ponad czterdziestu lat przeprowadza testy urządzeń i monitoruje rynek produktów dedykowanych firmom. Doceniono przede wszystkim znakomite osiągi urządzeń, a także wyróżniającą się łatwość obsługi i produktywność. Uznali także, że zwycięska trójka jest najlepiej przystosowana do wykonywania codziennych zadań — oszczędnej produkcji dokumentów na potrzeby biur i grup roboczych.

Jedną z cech, dzięki którym urządzenia odznaczają się tak dużą łatwością obsługi, jest zakładka MyTab w sterowniku drukarki — rozwiązanie, które w roku 2009, w wiosennej edycji rankingu, nagrodzono tytułem „Wybitne osiągnięcie”. Pozwala ono użytkownikowi w pełni wykorzystać wszystkie funkcje sterownika oraz wybierać i konfigurować najczęściej wykonywane zadania za pomocą jednej zakładki z zachowaniem całkowitej kontroli. Ponadto, dzięki technologii Extended Solution Technology (bEST) zastosowanej w modelach bizhub, użytkownicy mogą bez trudu integrować z tymi urządzeniami oprogramowanie dostarczane przez innych producentów. Testowane modele Konica Minolta uzyskały poza tym wysokie wyniki w wielozadaniowym teście obsługi strumieni druku kolorowego, wykorzystywanym do badań porównawczych. Urządzenia wykazały także wysoką skuteczność, zarówno w przypadku sterowników PCL, jak i PostScript.

 

Data publikacji: kwiecień 2010

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi i legendy

Otwarcie tegorocznych targów drupa 3 maja odbędzie się w duchu różnych oczekiwań, życzeń, potwierdzeń, prezentacji trendów rynkowych, dróg rozwoju i nowych modelów biznesowych. Jedno jest pewne, również tym razem będą to bardzo duże targi. Jeśli wierzyć wypowiedzi Matthiasa Dornscheidta, szefa Messe Düsseldorf, cała powierzchnia została sprzedana.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty