Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Szwajcarska precyzja

Maszyna AccurioJet KM-1e używana w przemyśle poligraficznym, często nazywana jest „szwajcarskim scyzorykiem”, ponieważ ma tak wiele zastosowań.

Niemiecka firma akcesoriów Hama jako pierwsza w Europie zainwestowała w nową maszynę do druku atramentowego AccurioJet KM-1e Led-UV firmy Konica Minolta. Rozwiązanie umożliwia firmie zadrukowywanie opakowań akcesoriów wysokiej jakości na prawie każdym podłożu.

Nowa inwestycja wiązała się z powrotem produkcji składanych opakowań tekturowych w zakładzie firmy Hama. Urządzenie zostało zainstalowane w siedzibie w Bawarii jako zamiennik dwóch maszyn cyfrowych. Otwiera nowe możliwości w zakresie opakowań blistrowych i lekkich dla krótkoseryjnych, specjalistycznych produktów firmy Hama.

Główne zalety maszyny AccurioJet KM-1e obejmują stałą jakość i odporność na zarysowania. Drukowane podłoża mogą mieć różną grubość, od cienkiego papieru 70 gm używanego do katalogów i broszur, aż do grubości 0,6 mm używanej do produkcji opakowań składanych.

„Jako jeden z wiodących na świecie dystrybutorów akcesoriów, pracujemy z maksymalną prędkością, aby zapewnić szybkie dostawy i optymalne zaopatrzenie magazynowe. Opakowanie spełnia dla konsumentów coraz bardziej znaczącą rolę. To jeden z wielu powodów, dla których AccurioJet KM-1e stanowi ważny krok naprzód w naszej działalności.” – skomentował Manuel Eder, zastępca dyrektora ds. opakowań w firmie Hama.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty