Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Szwajcarska precyzja

Maszyna AccurioJet KM-1e używana w przemyśle poligraficznym, często nazywana jest „szwajcarskim scyzorykiem”, ponieważ ma tak wiele zastosowań.

Niemiecka firma akcesoriów Hama jako pierwsza w Europie zainwestowała w nową maszynę do druku atramentowego AccurioJet KM-1e Led-UV firmy Konica Minolta. Rozwiązanie umożliwia firmie zadrukowywanie opakowań akcesoriów wysokiej jakości na prawie każdym podłożu.

Nowa inwestycja wiązała się z powrotem produkcji składanych opakowań tekturowych w zakładzie firmy Hama. Urządzenie zostało zainstalowane w siedzibie w Bawarii jako zamiennik dwóch maszyn cyfrowych. Otwiera nowe możliwości w zakresie opakowań blistrowych i lekkich dla krótkoseryjnych, specjalistycznych produktów firmy Hama.

Główne zalety maszyny AccurioJet KM-1e obejmują stałą jakość i odporność na zarysowania. Drukowane podłoża mogą mieć różną grubość, od cienkiego papieru 70 gm używanego do katalogów i broszur, aż do grubości 0,6 mm używanej do produkcji opakowań składanych.

„Jako jeden z wiodących na świecie dystrybutorów akcesoriów, pracujemy z maksymalną prędkością, aby zapewnić szybkie dostawy i optymalne zaopatrzenie magazynowe. Opakowanie spełnia dla konsumentów coraz bardziej znaczącą rolę. To jeden z wielu powodów, dla których AccurioJet KM-1e stanowi ważny krok naprzód w naszej działalności.” – skomentował Manuel Eder, zastępca dyrektora ds. opakowań w firmie Hama.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty