Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Więcej niż druk

Data publikacji: maj 2011

 

Podczas Fespa Digital na stoisku Display Graphics firmy Océ można było podziwiać liczną ofertę interesujących rozwiązań dla druku cyfrowego obejmującą niemal wszystko to, czego potrzebuje dostawca druku, aby z sukcesem funkcjonować na rynku LFP. Portfolio maszyn i fachowe doradztwo w zakresie produkcji Sign & Display to główne zalety Océ, które przekonały liczne grono odwiedzających.

 
© Océ
Na stoisku Océ nie mogło zabraknąć systemu Océ ColorWave 600 Poster Printer, który znacznie ułatwia bezpośrednią, kompleksową produkcję POP-ów i displayów.

Seria ploterów stołowych Océ Arizona, która doczekała się od 2006 roku ponad 2,5 tys. instalacji, jest w swojej klasie bodaj najlepiej sprzedającą się rodziną produktów na świecie. Tworzące ją systemy drukujące umożliwiają wysokiej jakości reprodukcję grafik na dowolnym podłożu, zarówno elastycznym, jak i sztywnym, co czyni je niezrównanymi dla wymagającej produkcji w sektorze Sign & Display.

Nowością na stoisku Océ był ploter Océ Arizona 360 GT, który wyróżnia się szeroką gamą obsługiwanych mediów, wysoką produktywnością i elastycznością pod względem produkowanych aplikacji. Stół o wymiarach 1,25 x 2,5 m i prędkość druku sięgająca 35 m2/godz. w trybie ekspresowym czynią z plotera idealne rozwiązanie do produkcji bannerów na żądanie oraz druku wysokonakładowych aplikacji zewnętrznych. Dodatkowo, tryb druku HD pozwala na odwzorowanie nawet najdrobniejszych detali graficznych oraz dwupunktowego tekstu.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem na stoisku Océ był ploter Océ Arizona 550 XT wyposażony w stół o wymiarach 2,5 x 3,05 m. W trybie ekspresowym maszyna drukuje z maksymalną prędkością 65,9 m2/godz. Na przedłużonym stole zmieszczą się podłoża w niestandardowym formacie (maksymalnie 250 x 305 cm). Océ promuje ploter jako alternatywę dla produkcji w technologii sitodrukowej.

 
W roli głównej

Również w sektorze druku z roli Océ oferuje kilka wydajnych rozwiązań. Na targach Fespa Digital producent pokazał mild-solwentowy ploter Océ CS6410, który oferuje idealną równowagę pomiędzy prędkością druku a jakością, dając gwarancję nawet trzyletniej wytrzymałości aplikacji zewnętrznych. Inną propozycją był ploter eko-solwentowy Océ CS9160, który stanowi korzystne rozwiązanie dla różnych grup klientów: zarówno drukarń, które chcą dopiero rozpocząć działalność w sektorze produkcji wewnętrznych i zewnętrznych, jak i doświadczonych dostawców druku rozwijających swój biznes oraz tych przedsiębiorstw, którym zależy na tym, by móc drukować displaye bez konieczności podzlecenia prac na zewnątrz.

 
Bezpośredni w zachowaniu

Na stoisku Océ nie mogło zabraknąć systemu Océ ColorWave 600 Poster Printer, który znacznie ułatwia bezpośrednią, kompleksową produkcję POP-ów i displayów. Urządzenie produkuje aplikacje, które są suche w momencie wyjścia z maszyny, a do tego docięte do odpowiedniego formatu, a więc natychmiast gotowe do użycia. Prędkość druku sięgająca 106 m2/godz. pozwala na zastosowanie urządzenia w kompleksowej kampanii reklamowej obejmującej nie tylko plakaty, ale i bannery czy ulotki.

 
Cięty język

Océ nie zapomniało również o obróbce po druku i zaprezentowało na swoim stoisku system tnący Océ ProCut, który pozwala na wycinanie kształtów po konturach. Połączenie tego wydajnego urządzenia z którymkolwiek z ploterów stołowych serii Océ Arizona pozwala na produkcję aplikacji od A do Z, w dodatku z gwarancją niskich kosztów i wysokiej jakości.

 
« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty