Kalendarium 2012

03.05 - 16.05 · drupa 2012

16.05 – 17.05 · Luxe Pack New York

20.06 – 21.06 · Mailingtage

11.08 – 13.08 · Labelexpo Americas

18.09 – 23.09 · Photokina

08.10 – 11.10 · Polagra Food

Apel o działanie. Heidelberg podpisuje Komunikat Kopenhaski.

Heidelberg poparł inicjatywę Uniwersytetu w Cambridge, która ma na celu spowolnienie globalnego ocieplenia. Producent maszyn poligraficznych jest jedną z 900 firm, które podpisały Komunikat Kopenhaski, wzywający delegacje grudniowej Konferencji Klimatycznej ONZ do natychmiastowych działań w kwestii zmian klimatu. Kopenhaski szczyt ONZ, planowany na 7-18 grudnia, ma na celu wypracowanie nowego porozumienia zobowiązującego do redukcji emisji szkodliwych substancji, który wejdzie w życie po wygaśnięciu obecnie obowiązującego Protokołu z Kioto w 2012 roku.

Przyłączenie się do inicjatywy stanowi element konsekwentnej polityki ekologicznej Heidelberga. W ostatnim czasie firma opublikowała „Raport zrównoważonego rozwoju”, w którym zamieszczono analizę stanu ekologizacji przemysłu poligraficznego oraz praktyczne przykłady implementacji prośrodowiskowych rozwiązań (pisaliśmy o tym w poprzednim numerze, w dziale Ekologia).

 

Data publikacji: 12/2009

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi i legendy

Otwarcie tegorocznych targów drupa 3 maja odbędzie się w duchu różnych oczekiwań, życzeń, potwierdzeń, prezentacji trendów rynkowych, dróg rozwoju i nowych modelów biznesowych. Jedno jest pewne, również tym razem będą to bardzo duże targi. Jeśli wierzyć wypowiedzi Matthiasa Dornscheidta, szefa Messe Düsseldorf, cała powierzchnia została sprzedana.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty