Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Müller Martini w centrum uwagi

Stoisko firmy Müller Martini na targach China Print 2021 w Pekinie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

© Müller Martini

Na targach China Print 2021 w Pekinie, pierwszych dużych targach branży poligraficznej na żywo od czasu wybuchu pandemii, nie mogło zabraknąć firmy Müller Martini. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający szczególnie licznie uczestniczyli w pokazach na żywo maszyny do zszywania Prinova z systemem przepływu pracy Connex oraz maszyny do oprawiania książek EMP 513. „Równie atrakcyjne okazały się prezentacje trójnożowego trymera InfiniTrim i paletyzatora Pluton firmy Solema” - podsumowuje Sven Olsen, dyrektor zarządzający firmy Müller Martini na region Azji i Pacyfiku.

Ponieważ produkcja krótkich, drukowanych cyfrowo książek w twardej oprawie staje się coraz bardziej popularna i dotyczy również chińskiego rynku, EMP 513 b przedmiotem szczególnej uwagi. Podczas targów podpisano kilka umów sprzedaży na EMP 513, jak i na system Prinova i InfiniTrim. „Oprócz tego zawarliśmy szereg innych umów na inne maszyny - tak więc możemy śmiało stwierdzić, że targi były dla nas wyjątkowo udane- dodaje Sven Olsen.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty