Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Müller Martini w centrum uwagi

Stoisko firmy Müller Martini na targach China Print 2021 w Pekinie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

© Müller Martini

Na targach China Print 2021 w Pekinie, pierwszych dużych targach branży poligraficznej na żywo od czasu wybuchu pandemii, nie mogło zabraknąć firmy Müller Martini. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający szczególnie licznie uczestniczyli w pokazach na żywo maszyny do zszywania Prinova z systemem przepływu pracy Connex oraz maszyny do oprawiania książek EMP 513. „Równie atrakcyjne okazały się prezentacje trójnożowego trymera InfiniTrim i paletyzatora Pluton firmy Solema” - podsumowuje Sven Olsen, dyrektor zarządzający firmy Müller Martini na region Azji i Pacyfiku.

Ponieważ produkcja krótkich, drukowanych cyfrowo książek w twardej oprawie staje się coraz bardziej popularna i dotyczy również chińskiego rynku, EMP 513 b przedmiotem szczególnej uwagi. Podczas targów podpisano kilka umów sprzedaży na EMP 513, jak i na system Prinova i InfiniTrim. „Oprócz tego zawarliśmy szereg innych umów na inne maszyny - tak więc możemy śmiało stwierdzić, że targi były dla nas wyjątkowo udane- dodaje Sven Olsen.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty