Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mark Andy na Labelexpo. Udana wizyta w Brukseli

© Mark Andy

Po czteroletniej przerwie Mark Andy powrócił na targi Labelexpo Europe. Podczas wydarzenia firma miała okazję zaprezentować trzy nowe maszyny, w tym globalną premierę fleksograficznej serii Pro. Podczas targów podpisano umowy na sprzedaż 10 nowych maszyn, w tym także nowego modelu z serii Pro. W ciągu czterech dni stoisko Mark Andy odwiedziło ponad 800 gości z 84 krajów z całego świata.

 

Zaprezentowanie zarówno rozwiązań sprzętowych, jak i oprogramowań potwierdziło zaangażowanie Mark Andy w kompleksową rozbudowę swojego portfolio. Firma odnotowała również ogromne zainteresowanie oprogramowaniami, między innymi systemem sMArt link i narzędziem ProWorx Label Suite. Goście wykazywali żywe zainteresowanie zarówno techniczną stroną maszyn, jak i korzyściami w zakresie wydajności. Firma zademonstrowała również swoje odpowiedzialne środowiskowo podejście, podejmując podczas targów różne ekologiczne działania, w tym na przykład wykorzystanie banerów z wydarzenia jako materiał ochronny w transporcie produktów. Seria Pro, która zadebiutowała na Labelexpo udowodniła swoją niezwykła wydajność, drukując podczas demonstracji na targach etykiety Mark Andy Legends z prędkością 150 metrów na minutę. Swoje bezkonkurencyjne możliwości druku zaprezentowały także Digital Series HD w konfiguracji z jednostką do foliowania na zimno Kurz Distorun i automatyczną przewijarką rewolwerową Lemu, oraz Digital Pro Max, trzecia generacja bardzo udanej serii tonerowo-hybrydowej Mark Andy. Odpowiedzią Mark Andy na rosnące zapotrzebowanie na automatyzację i uproszczenie procesów przepływu pracy są z kolei sMArt link, oparty na chmurze system monitorowania pracy maszyny drukującej oraz narzędzie do impozycji ProWorx Label Suite, które usprawnia i automatyzuje konfigurację produkcji etykiet. Mark Andy podczas Labelexpo ściśle współpracował z wieloma partnerami, między innymi z Kurz, GEW, Lemu, Cheshire Anilox, tesa i Nazdar.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty