Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Wiele nowości na pokładzie

Data publikacji: wrzesień 2010

Przygotowania do targów IFRA Expo dobiegają końca. 40. edycja tego prestiżowego wydarzenia dla przemysłu gazetowego, odbywająca się w tym roku w Hamburgu, zachęca obszerną ofertą nowości. Targi skrócono w tym roku o jeden dzień, jednocześnie wystawa będzie otwarta dłużej: od poniedziałku, 4 października, do środy 6 października 2010 roku, już od godziny 9:30 do 18:00. Ceny wejściówek dla gości są tym razem niższe: już za 15 euro z VAT odwiedzający mogą kupić bilet całodniowy (dostępny w rejestracji online).

 

© WAN-IFRA

Hamburg - miasto tętniące życiem.

W nowym sektorze pod nazwą „Media Port” w hali nr 1 zaprezentowane zostaną trendy wydawnicze na trzech obszarach: Internetu, urządzeń mobilnych oraz druku, które zapewne zainteresują nie tylko wydawców czy producentów gazet, ale w szczególności tych, którzy zajmują się corporate publishing.

Obok oficjalnego otwarcia targów w poniedziałkowy poranek (9:30) oraz spotkania „Get-Together” tego samego dnia wieczorem, WAN-IFRA planuje także event kończący i podsumowujący targi, który odbędzie się w środę wieczorem. Podczas imprezy wręczone zostaną nagrody w prestiżowym konkursie organizowanym przez International Newspaper Color Quality Club na lata 2010-2012. Początek o godz. 18:00, wstęp wolny dla wszystkich gości i wystawców IFRA Expo, więcej informacji na stronie internetowej: www.colorqualityclub.org. Z kolei w czwartek, 7 października, odbędzie się konferencja pod nazwą „WAN-IFRA Advertising Summit”, organizowana we współpracy z organizacją INMA (International Newspaper Marketing Association).

 
Hamburg – miasto mediów

Hamburg to nie tylko międzynarodowe miasto portowe, ale i medialna stolica Niemiec. Nowe Targi Hamburskie (www.hamburg-messe.com) oferują idealne warunki do zorganizowania wydarzenia takiego kalibru jak IFRA Expo, która „rozgości się” w trzech halach: hala A1 dedykowana jest technologiom cyfrowym i oprogramowaniu, a hale A3 i A4 zajmie prepress, druk i introligatornia. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej: www.ifraexpo.com. Tegoroczna edycja jest już czterdziestą w historii targów IFRA Expo. Po raz pierwszy zorganizowano je w roku 1970. W imprezie wzięło wówczas udział 54 wystawców z 10 krajów, zajmując łączną powierzchnię 1124 metrów kwadratowych. Wydarzenie przyciągnęło ok. 600 gości z 21 krajów. Od tego czasu targi wyrosły na event o gigantycznym zasięgu i istotnym dla branży znaczeniu. Już po raz drugi (pierwszy raz w 1985 roku) IFRA odbędzie się w Hamburgu.

 
Ponownie w Wiedniu

Za rok, już po raz kolejny (wcześniej w 2007 i 2009 roku) IFRA odbędzie się w Wiedniu. Gospodarzem targów, planowanych na 10-12 października, będą Reed Messe Wien (www.messe.at). Kongres, organizowany równolegle z wystawą, potrwa do czwartku, 13 października. Ponad 90 proc. uczestników zeszłorocznych targów oceniło je jako „dobre” lub nawet „bardzo dobre”. Michael Heipel, Executive Director Supplier Services and Event Management WAN-IFRA: „Wiedeń stwarza nam idealne warunki do zorganizowania wystawy. Nasi wystawcy cenią sobie zaangażowanie i sprawność działającego na miejscu zespołu, a goście dobrze czują się w tym międzynarodowym mieście. Cieszymy się, że już za rok znowu będziemy gościć w Wiedniu”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty