Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Api.pl poszerza ofertę. Folie samoprzylepne od Hexis

Api.pl

Api.pl rozpoczęło współpracę z Hexis, francuskim producentem folii monomerowych i polimerowych. Dzięki rozpoczętej współpracy wszyscy klienci firmy będą mieli dostęp do szerokiej gamy nowych produktów wysokiej jakości.
Hexis działa na rynku folii samoprzylepnych od 1989 roku i zajmuje pozycję francuskiego lidera w branży mediów do druku wielkoformatowego. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości folii PVC oraz PU. Firma stworzyła sieć niezależnych dystrybutorów w ponad 50 krajach. Teraz materiały producenta są dostępne również w ofercie Api.pl. Samoprzylepne folie do druku francuskiego producenta przeznaczone są do większości aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak stojaki, plakaty, tablice informacyjne, oznaczenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty