Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Niezbędny dodatek do offsetu

Perfect-Dry-Fix to dodatek do roztworu zwilżającego, który umożliwia osiągnięcie wysokich prędkości druku. 

© hubergroup

Hubergroup Print Solutions wprowadził na rynek nowy dodatek do roztworu zwilżającego Perfect-Dry-Fix, który nadaje się zarówno do offsetowego druku konwencjonalnego, jak i UV. Rozwiązanie umożliwia płynną pracę i wysoką jakość nawet przy dużych prędkościach drukowania. Ponadto, nowy dodatek do roztworu został dopasowany do serii farb Eco-Perfect-Dry. Nowy dodatek do roztworu zwilżającego jest specjalnie zaprojektowany do szybkiego drukowania. Dzięki temu nawet przy dużych prędkościach maszyny zapewnia szybką regulację, dobre zwilżanie obszaru poza obrazem, szybki transfer i stabilne zachowanie w trakcie produkcji. Ponadto rozwiązanie przyspiesza schnięcie druków, a tym samym umożliwia szybką dalszą obróbkę. Aby zmniejszyć obciążenie drukarni, dodatek do roztworu nawilżającego zapewnia czysty obieg i zmniejsza ilość czynności konserwacyjnych wymaganych przy maszynach drukujących.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty