Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Silna pozycja Color-Logic. Pionierskie rozwiązania na drupie

Firma Color-Logic podczas targów drupa udowodniła, że jej rozwiązania mają znaczący wpływ na branżę poligraficzną. Dzięki pionierskiej technologii wykorzystującej srebrny atrament lub toner na konwencjonalnych podłożach lub biały atrament lub toner na materiałach metalizowanych, Color-Logic rewolucjonizuje sposób, w jaki projektanci i marki podchodzą do kwestii związanych z uszlachetnianiem druku.
 

© Color-Logic

Na targach drupa, Color-Logic zademonstrował swoje możliwości w zakresie efektów metalicznych, a także rozwiązania wspierające proces cyfrowego foliowania na zimno (sleeking). "drupa 2024 zapewniła nam wyjątkową platformę do zaprezentowania transformacyjnej mocy technologii Color-Logic. System metaliczny Color-Logic jest niezrównany pod względem zdolności do uwzględniania podłoży, atramentów i możliwości poszczególnych maszyn drukujących, umożliwiając projektantom i markom tworzenie z pomocą naszych rozwiązań przewidywalnych, spójnych i dokładnych kolorystycznie efektów uszlachetnia" skomentował udział w targach dyrektor sprzedaży i marketingu Color-Logic Mark Geeves. Uczestnicy drupy mieli okazję osobiście przekonać się o transformacyjnych możliwościach systemu Color-Logic podczas demonstracji na żywo i interaktywnych sesji. Rozwiązania Process Metallic Color oferowane przez Color-Logic można bezproblemowo zintegrować z narzędziem Adobe Creative Cloud dzięki czemu projektanci i pracownicy działów prepress mogą osiągnąć niezrównaną kontrolę i elastyczność nad tworzonymi projektami. Włączając Color-Logic do swojego przepływu pracy graficy mogą swobodnie wzbogacać swoje projekty o żywe metaliczne kolory bez rezygnowania z wysokiej jakości efektów. Mogą być one uzyskiwane przy zachowaniu wysokiej precyzji i przewidywalności efektów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty