Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Art of Color już wkrótce. Nowy wymiar poligrafii

© Art of color

Listopad obfituje w ciekawe wydarzenia, które już niebawem odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas wydarzenia Art of Color międzynarodowi, jaki i krajowi prelegenci zaprezentują nowe rozwiązania i trendy w branży poligraficznej. Konferencji będzie towarzyszyła Gala Złotego Gryfa.

 

To wydarzenie będzie idealną okazją do wymiany doświadczeń związanych z promocją produktów i usług oraz poszukiwaniem inspiracji. Program konferencji skupia się na konkretnych obszarach tematycznych związanych z branżą poligraficzną. Są to m. in. : sytuacja gospodarcza w Polsce, regionie i na świecie, możliwości inwestycyjne rozwoju współpracy polsko-ukraińskiej, innowacje w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, fundacje rodzinne i inne kwestie podatkowe. Podczas spotkania odbędą się również dwa panele dyskusyjne: edukacyjny oraz technologiczny. Część konferencyjną uwieczni Gala Złotego Gryfa organizowana przez Polską Izbę Druku. Jest to największy i najstarszy w Polsce konkurs obejmujący całe spektrum produkcji poligraficznej.

 

Art of color Spotkanie liderów odbędzie się 28 listopada 2023 roku w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

 

Szczegóły oraz program wydarzenia dostępne są pod adresem: www.artofcolor.pl

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty