Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa jakość na polskim rynku. Inwestycja Natalii

Od lewej: Artur Nowaczyk Natalii, Jakob Landberg, Nilpeter, Tomasz Nowaczyk Natalii, Aleksy Nowaczyk Natalii, Nick Hughes, Nilpeter i Alex Aarslew-Jensen, Nilpeter.

Wrześniowe targi Labelexpo zaowocowały licznymi świadectwami rozwoju, innowacyjności i postępu, który ma miejsce w branży druku etykiet. Polska drukarnia Natalii i producent fleksograficznych maszyn drukarskich firma Nilpeter ogłosiły zakup nowej 11-kolorowej maszyny FA-26. Inwestycja Natalii będzie pierwszym zakupem tego modelu maszyny drukującej w Polsce.

Drukarnia Natalii systematycznie rozbudowuje swój park maszynowy. Następujące na przestrzeni lat rozbudowy owocowały kolejnymi inwestycjami w maszyny Nilpetera podkreślając synergię między jakością a wydajnością, którą uosabiają obie strony. Tym razem zakup maszyny fleksograficznej Nilpeter FA-26 nie tylko uzupełni niedawno rozbudowane zaplecze drukarni, ale wyznaczy nowe standardy na polskim rynku druku etykiet. „Ta inwestycja to nie tylko dodanie kolejnej maszyny marki Nilpeter do naszego parku maszynowego. Tą inwestycją chcemy pokazać, że jesteśmy otwarci na innowacje i zapewnić naszych klientów, że cały czas działamy, aby być w czołówce branży. Zakup pierwszej na polskim rynku maszyny drukującej Nilpeter FA-26 jest świadectwem naszego zaangażowania na rzecz doskonałości” skomentował Artur Nowaczyk, właściciel Natalii.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty