Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Publikacja materiałów wyborczych. Stanowisko PKW

©Photogenica

Kandydaci Nowej Lewicy i Trzeciej Drogi poinformowali, że gazety grupy medialnej Polska Press odmawiały im publikacji materiałów wyborczych. Wydawca grupy Polska Press uznał, że wartości lewicowe oraz rozumienie polskiej racji stanu prezentowane przez te dwa ugrupowania są niezgodne z jego linią programową.

Do takich przypadków odniosła się Państwowa Komisja Wyborcza (PKW), podkreślając, że warunkiem demokratycznych wyborów jest poszanowanie przez wszystkie organy państwa i wszystkich uczestników życia publicznego zasad leżących u podstaw państwa prawa, w tym zasady równości podmiotów uczestniczących w wyborach.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty