Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Xaar i Lincsolution. Razem ku przyszłości

© Xaar

Xaar ogłosił partnerstwo z innowacyjną firmą zajmującą się drukiem 3D Lincsolution. Głowice drukujące Nitrox i Aquinox firmy Xaar będą używane przez firmę Lincsolution w jej najnowszych maszynach drukujących 3D Binder Jet Metal.

Założona w Korei Południowej w 2015 roku firma Lincsolution jest producentem wielkoformatowych maszyn drukujących 3D SLA, FDM i Binder Jet Metal. Jej głównym celem jest świadczenie usług produkcyjnych opartych na aplikacjach w sektorach motoryzacyjnym, obronnym i materiałów eksploatacyjnych z wykorzystaniem własnych maszyn. Xaar i Lincsolution współpracują ze sobą od ponad trzech lat, a ogłoszone podpisanie partnerstwa na Formnext jedynie formalizuje tę współpracę. „Po porównaniu wszystkich producentów głowic drukujących zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Xaar, ponieważ ich wyjątkowe produkty technologiczne i wsparcie serwisowe budują prawdziwe zaufanie” powiedział Dexter Yoon, dyrektor ds. badań i rozwoju w firmie Lincsolution.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty