Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Print Evolution Journey

 

Konica Minolta włączyła do swojej oferty nowy innowacyjny system do druku przemysłowego – AccurioWide 200. To urządzenie, które może być wykorzystywane do druku na różnorodnych materiałach w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej, dla którego druk na wymagających podłożach nie stanowi już żadnego wyzwania. Dzięki zastosowaniu atramentów UV i przy jednoczesnym zachowaniu emisji ciepła z promienników Led, zapewnia wydruk wysokiej jakości na praktycznie każdym podłożu o grubości od 0,1 do 45mm. Sprawdzi się przy druku warstwowym, ale też przy reprodukcji fotografii i grafiki artystycznej, a dzięki możliwości drukowania na materiałach giętkich również podczas targów, projektowania scenografii czy urządzaniu wnętrz.

 

Wariant konfiguracji składający się z czterech kolorów oraz białego atramentu pozwala na zadruk zarówno materiałów przezroczystych jak i podświetlanych. Natomiast wariant uwzględniający sześć kolorów pozwala na użycie jeszcze szerszej palety barw, co oczywiście znacznie powiększa ofertę. Maszyna zapewnia niskie zużycie atramentu bez utraty jakości obrazu, przy rozdzielczości nawet do 720x1440 dpi. Dodatkowo przyjazne oprogramowanie, jakim jest AccurioPro Wide Director, daje możliwość całkowitej kontroli użytkownika podczas procesu produkcji, w ten sposób pozwalając między innymi na sprawdzenie drukowanych plików, minimalizując ilość odpadów oraz zapewniając szybszy czas realizacji zleceń.

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty