Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Speedmaster XL 106

 

Niemiecka drukarnia opakowań Schäfer Druck & Verpackung, zainstalowała niedawno maszynę Speedmaster XL 106-6 + L, najnowszej generacji 2020 od Heidelberga. Jest to pierwsza instalacja w Niemczech nowo pokazanego Heidelberga z automatyczną zmianą płyt.

Drukarnia specjalizuje się w produkcji opakowań składanych dla przemysłu spożywczego, obejmując spektrum zarówno krótkich, średnich jak i długich serii. Wśród swoich długoletnich klientów wyróżnia znane marki z branży cukierniczej i mrożonek. Na decyzję o zakupie nowej maszyny od Heidelberga wpłynęło przede wszystkim wieloletnie doświadczenie związane z wcześniejszą współpracą, m. in. maszynami Speedmaster CD 74 czy Speedmaster XL 75-6 + L. Duże znaczenie w podjęciu decyzji o zakupie miał również pełny pakiet oferujący maszynę najnowszej generacji wraz z oprogramowaniem dla optymalizacji przepływu pracy Printect.

Speedmaster XL 106 został dostarczony z wbudowanym systemem pomiaru kolorów nowej generacji Inpress Control i Image Control, zapewniającym optymalną jakość całego wydruku. Natomiast system szybkiej wymiany płyt drukarskich Automate Pro pozwala firmie znacznie skrócić czasy narządzania.

„Nowa generacja Speedmaster XL 106 jest kamieniem milowym dla naszej firmy, a wraz z najnowocześniejszymi maszynami w postpressie pozwala oferować naszym klientom innowacyjne produkty” - wyjaśnia Timo Schäfer, dyrektor firmy.”

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty