Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Alon Bar-Shany w Highcon

Highcon niedawno zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie i zebrał 45 milionów dolarów podczas pierwszej oferty. Obecnie wzmacnia zespół zarządzający o nowych członków, m.in. o Alona Bar-Shany z HP Indigo.

Alon Bar-Shany, były dyrektor generalny HP Indigo, został nowym prezesem firmy Highcon, producenta cyfrowych maszyn do cięcia i bigowania.

Bar-Shany ogłosił odejście z HP Indigo w czerwcu 2020 roku. W zarządzie Highcon dołączy do założyciela Indigo i obecnego prezesa Landa Group, Bennyego Landy. Bar-Shany zastąpi Amichaia Steimberga, który pełnił funkcję prezesa od połowy 2020 roku. Zmiany w kadrze firmy Highcon dotyczą także Simona Lewisa, który został nowym wiceprezesem ds. marketingu. Wcześniej pracował w firmie Scitex oraz HP Indigo.

Zarząd Highcon od niedawna tworzą również: Fiona Darmon, partner generalny w Jerusalem Venture Partners (JVP), Adina Shorr, poprzednio CEO Object, Scodix and Cell Guide oraz Giora Bitan, wcześniej CFO w ECI i Scitex.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty