Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Alon Bar-Shany w Highcon

Highcon niedawno zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie i zebrał 45 milionów dolarów podczas pierwszej oferty. Obecnie wzmacnia zespół zarządzający o nowych członków, m.in. o Alona Bar-Shany z HP Indigo.

Alon Bar-Shany, były dyrektor generalny HP Indigo, został nowym prezesem firmy Highcon, producenta cyfrowych maszyn do cięcia i bigowania.

Bar-Shany ogłosił odejście z HP Indigo w czerwcu 2020 roku. W zarządzie Highcon dołączy do założyciela Indigo i obecnego prezesa Landa Group, Bennyego Landy. Bar-Shany zastąpi Amichaia Steimberga, który pełnił funkcję prezesa od połowy 2020 roku. Zmiany w kadrze firmy Highcon dotyczą także Simona Lewisa, który został nowym wiceprezesem ds. marketingu. Wcześniej pracował w firmie Scitex oraz HP Indigo.

Zarząd Highcon od niedawna tworzą również: Fiona Darmon, partner generalny w Jerusalem Venture Partners (JVP), Adina Shorr, poprzednio CEO Object, Scodix and Cell Guide oraz Giora Bitan, wcześniej CFO w ECI i Scitex.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty