Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

World Climate Foundation. Siegwerk nowym członkiem

© Siegwerk

Firma Siegwerk podpisała umowę o członkostwie standardowym z World Climate Foundation. Fundacja jest jedną z największych i najbardziej wpływowych globalnych platform koncentrujących się na klimacie, różnorodności biologicznej i odporności zdrowotnej.

 

World Climate Foundation od ponad dekady promuje współpracę między rządami, przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi i organizacjami międzynarodowymi w celu przyspieszenia przejścia na zieloną gospodarkę. Zgodnie ze swoją strategią zrównoważonego rozwoju „HorizonNOW” Siegwerk zobowiązał się do osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych netto w całym łańcuchu wartości do 2050 roku. Firma ustaliła krótko- i długoterminowe redukcje emisji dla całej firmy zgodnie z inicjatywą Science Based Targets Initiative (SBTi). Siegwerk jest również zaangażowany w osiągnięcie neutralności węglowej dla zakresu 1 i 2 już do końca 2025 roku. Jako członek World Climate Foundation, Siegwerk będzie miał okazję uczestniczyć w całorocznych wydarzeniach, łączyć się z różnorodną globalną siecią i tworzyć partnerstwa, które przyczyniają się do realizacji celów indywidualnych i organizacyjnych. „Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej inicjatywie, której celem jest promowanie ochrony klimatu i efektywności energetycznej. To członkostwo pozwala nam wspólnie z innymi zaangażowanymi jednostkami prowadzić zrównoważoną transformację biznesową” powiedziała Alina Marm, dyrektor ds. globalnego zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym w Siegwerk.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty