Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

World Climate Foundation. Siegwerk nowym członkiem

© Siegwerk

Firma Siegwerk podpisała umowę o członkostwie standardowym z World Climate Foundation. Fundacja jest jedną z największych i najbardziej wpływowych globalnych platform koncentrujących się na klimacie, różnorodności biologicznej i odporności zdrowotnej.

 

World Climate Foundation od ponad dekady promuje współpracę między rządami, przedsiębiorstwami, instytucjami finansowymi i organizacjami międzynarodowymi w celu przyspieszenia przejścia na zieloną gospodarkę. Zgodnie ze swoją strategią zrównoważonego rozwoju „HorizonNOW” Siegwerk zobowiązał się do osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych netto w całym łańcuchu wartości do 2050 roku. Firma ustaliła krótko- i długoterminowe redukcje emisji dla całej firmy zgodnie z inicjatywą Science Based Targets Initiative (SBTi). Siegwerk jest również zaangażowany w osiągnięcie neutralności węglowej dla zakresu 1 i 2 już do końca 2025 roku. Jako członek World Climate Foundation, Siegwerk będzie miał okazję uczestniczyć w całorocznych wydarzeniach, łączyć się z różnorodną globalną siecią i tworzyć partnerstwa, które przyczyniają się do realizacji celów indywidualnych i organizacyjnych. „Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej inicjatywie, której celem jest promowanie ochrony klimatu i efektywności energetycznej. To członkostwo pozwala nam wspólnie z innymi zaangażowanymi jednostkami prowadzić zrównoważoną transformację biznesową” powiedziała Alina Marm, dyrektor ds. globalnego zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym w Siegwerk.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty