Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Let’s shorten the distance!

W oczekiwaniu na targi Print4All, które odbędą się w maju 2022 roku, stowarzyszenia ARGI i Acimga zorganizują serię wirtualnych spotkań.

© Fiera Milano

W oczekiwaniu na Print4All, wydarzenie poświęcone zagadnieniom branży druku, które odbędzie się w dniach od 3 do 6 maja 2022 roku. w Fiera Milano, ARGI i Acimga, stowarzyszenia promujące to wydarzenie, zorganizują serię wirtualnych wydarzeń, które będą towarzyszyć profesjonalistom z branży do czasu targów w maju w przyszłym roku. Zrównoważony rozwój, transformacja ekologiczna, innowacje, digitalizacja i kształcenie zawodowe to niektóre z tematów spotkań. Stowarzyszenie ARGI poprowadzi program szkoleń, który rozpoczął się w kwietniu ubiegłego roku i będzie kontynuowany przez następne 12 miesięcy w ramach przygotowań do wydarzenia Print4All 2022. Spotkania odbywać się będą pod hasłem „Let’s shorten the distance”, oznaczającym dystans pomiędzy dniem dzisiejszym a czasem, kiedy rozpocznie się Print4All. Nacisk zostanie położony na zrównoważony rozwój i transformację ekologiczną, efektywność, innowacje produkcyjne i cyfryzację, szkolenia, zatrudnienie i włączenie społeczne, przyspieszenie technologiczne i integrację wielokanałową. Dla każdego sektora planowany jest szereg działań, które będą dotyczyły istotnych trendów, tj. innowacji przydatnych do usprawnienia i rozwoju biznesu. Każdy z tematów będzie składał się z  3 videocastów, czyli wywiadów z ekspertami w danej dziedzinie, webinariów oraz projektów specjalnych, takich jak np. ankiety i konkursy. Z kolei stowarzyszenie Acimga we współpracy z ITA-ICE poprowadzi kolejną edycję serii spotkań Future Factory pod hasłem „ The future at human service”, które będą dotyczyć panujących potrzeb branży oraz głównych kwestii ekonomicznych i rynkowych. Prelegenci dokonają również podsumowania strategii korporacyjnych, legislacyjnych, społeczno-gospodarczych i produkcyjnych, aby zrozumieć, co się zmieniło i dokąd zmierza świat produkcji i gospodarki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty