Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Owocna współpraca. Druk fleksograficzny UV

© Zincografia Empolese

Zincografia Empolese i Ario Label Solution zostali wyróżnieni prestiżową nagrodą włoskiego stowarzyszenia fleksograficznego Associazone Tecnica Italiana per la Flessografia (ATIF) i zdobyli drugie miejsce w kategorii Najlepszy druk fleksograficzny UV. Jest to pierwsza nagroda w historii partnerstwa tych firm.

 

Nagrodzona etykieta została wydrukowana w czterech kolorach atramentu UV z trzema kolorami dodatkowymi i częściowo wydrukowana na zimnej folii przy użyciu sita 156 l/cal z wykorzystaniem technologii płytowej Asahi. „Nagroda podkreśla sukces naszej współpracy z Zincografia Empolese oraz wysoką jakość zapewnianą przez płyty CleanPrint firmy Asahi” mówi Marco Borali, dyrektor zarządzający firmy poligraficznej Ario Label Solution. Wizją Borali na przyszłość firmy jest zharmonizowanie środowiska pracy dla pracowników z najnowszymi technologiami do produkcji, badań i rozwoju oraz szkoleń w zupełnie nowym, przestronnym budynku. „Korzystanie z płyt fleksograficznych AWPTM CleanPrint to doskonały krok w tym kierunku. Gratulujemy im otrzymania tej prestiżowej nagrody i cieszymy się na współpracę z nimi w przyszłości, ponieważ nadal znajdują więcej sposobów na zmniejszenie swojego śladu węglowego” podsumował Andrea Belloli, włoski kierownik oddziału Asahi Photoproducts.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty