Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Owocna współpraca. Druk fleksograficzny UV

© Zincografia Empolese

Zincografia Empolese i Ario Label Solution zostali wyróżnieni prestiżową nagrodą włoskiego stowarzyszenia fleksograficznego Associazone Tecnica Italiana per la Flessografia (ATIF) i zdobyli drugie miejsce w kategorii Najlepszy druk fleksograficzny UV. Jest to pierwsza nagroda w historii partnerstwa tych firm.

 

Nagrodzona etykieta została wydrukowana w czterech kolorach atramentu UV z trzema kolorami dodatkowymi i częściowo wydrukowana na zimnej folii przy użyciu sita 156 l/cal z wykorzystaniem technologii płytowej Asahi. „Nagroda podkreśla sukces naszej współpracy z Zincografia Empolese oraz wysoką jakość zapewnianą przez płyty CleanPrint firmy Asahi” mówi Marco Borali, dyrektor zarządzający firmy poligraficznej Ario Label Solution. Wizją Borali na przyszłość firmy jest zharmonizowanie środowiska pracy dla pracowników z najnowszymi technologiami do produkcji, badań i rozwoju oraz szkoleń w zupełnie nowym, przestronnym budynku. „Korzystanie z płyt fleksograficznych AWPTM CleanPrint to doskonały krok w tym kierunku. Gratulujemy im otrzymania tej prestiżowej nagrody i cieszymy się na współpracę z nimi w przyszłości, ponieważ nadal znajdują więcej sposobów na zmniejszenie swojego śladu węglowego” podsumował Andrea Belloli, włoski kierownik oddziału Asahi Photoproducts.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty