Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy dyrektor handlowy. Zmiany osobowe w Grupie Polar

Thomasa Raab
© Polar Group

Thomas Raab został z początkiem listopada nowym dyrektor handlowy Grupy Polar. Nowy CFO wnosi wieloletnie międzynarodowe doświadczenie jako dyrektor finansowy i dyrektor generalny w firmach średniej wielkości oraz w korporacjach, takich jak Bosch Rexroth, Bosch i Siemens. Ostatnio był dyrektorem finansowym w firmie Syntegon Technology w Crailsheim (wcześniej Bosch Packaging).
Do nowych obowiązków Thomasa Raab należeć będą oprócz właściwych finansów także działy powiązane - controlling, podatki i prawo. Nowy dyrektor przejmie również odpowiedzialność za HR, Zakupy i IT w ramach Zarządu. W związku z toczącym się postępowaniem restrukturyzacyjnym na podstawie wniosku złożonego do Sądu Okręgowego we Frankfurcie latem tego roku, Thomasa Raab będzie odpowiadał za zarządzanie procesem M&A wobec doradców i inwestorów, a także za koordynację z syndykiem i radą wierzycieli. CEO Grupy Polar Michael Wombacher podkreśla, że w szczególności doświadczenie Thomasa Raab w zakresie przekształceń oraz fuzji i przejęć jest dużym wsparciem w obecnej sytuacji Grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty