Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zrównoważony druk cyfrowy. Epson na targach Biofach

 

Etykieta jest ważnym elementem produktu i pierwszym punktem kontaktu z klientem. Obecnie dla producentów elastyczna produkcja wysokiej jakości etykiet jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

 

Nowoczesne drukarki etykiet umożliwiają wykonanie pojedynczej etykiety we własnym zakresie w jednym kroku. Oszczędza to czas, pieniądze i zmniejsza straty produkcyjne. Korzystanie z takich drukarek pozwala również uniknąć błędów, które mogą wystąpić w przypadku etykiet pisanych ręcznie. Etykiety wydrukowane cyfrowo gwarantują, że wszystkie informacje, takie jak nazwa klienta, adres dostawy i dodatkowe informacje o dostawie, są zawsze wyraźne i czytelne.

Z tych powodów na targach Biofach 2022 w Norymberdze w dniach 26-29 lipca głównym tematem prezentacji Epson będzie wybór cyfrowych drukarek etykiet ColorWorks. Producenci żywności i kosmetyków oraz sprzedawcy detaliczni każdej wielkości dzięki tym urządzeniom mogą produkować trwałe, odporne na rozmazywanie, wodoodporne i światłoodporne kolorowe etykiety, które są również zgodne ze standardem GHS (z certyfikatem BS5609), a zatem mogą być używane na przykład do kosmetyków. Stosowane tusze posiadają również różne atesty do kontaktu z żywnością. Systemy Epson ColorWorks powierzchniach i formatach nośników, umożliwiając jednoetapowe drukowanie indywidualnych danych. Ponadto odwiedzający stoisko firmy Epson będą mieli okazję zobaczyć na żywo zastosowanie drukarki etykiet bez podkładu TM-L100, na której będą drukowane samoprzylepne, usuwalne etykiety na torby, kubki i pudełka na wynos.

 

Nowa kolorowa drukarka etykiet ColorWorks C4000e

Etykiety przeznaczone do druku są projektowane za pomocą oprogramowania do projektowania na iPadzie i uzupełniane indywidualnymi, zmiennymi danymi, takimi jak waga, za pośrednictwem podłączonej wagi, a następnie bezprzewodowo przesyłane do kolorowej drukarki etykiet ColorWorks C4000e. Jednocześnie do fotorealistycznego wydruku o szerokości do 108 milimetrów (z rozdzielczością do 1200 x 1200 dpi) można wprowadzić kolejne zmienne dane, takie jak data ważności, numer seryjny czy oznaczenie pochodzenia, dzięki czemu w mgnieniu oka można stworzyć indywidualną, trwałą etykietę. ColorWorks C4000e obsługuje zaawansowane zarządzanie kolorami, dzięki czemu firmy mogą na przykład tworzyć wydruki z wiernymi kolorami logo. Automatyczny gilotyna do papieru umożliwia produkcję różnych formatów etykiet i uzupełnia cały pakiet tej kompaktowej, łatwej w obsłudze drukarki.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty