Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Technologia DTF

Nowy sterownik maszyn drukujących z serii GTX umożliwi producentom druk bezpośrednio na folii.

© Brother

Aby zapewnić swoim klientom jeszcze większą elastyczność maszyn drukujących serii GTX, firma Brother ulepszyła swoje rozwiązania o możliwość druku bezpośrednio na folii. Oznacza to, że od teraz, oprócz druku DTG na poliestrze i skórze, na urządzeniach z serii GTX możliwy jest również druk DTF.

Technologia DTF przeznaczona jest do specjalnych zastosowań, takich jak nadruk logo, druk na trudnych materiałach i na obszarach trudnych do zadruku, np. rękawów czy czapek. Druk DTF staje się coraz bardziej popularny, dlatego też po konsultacji z klientami i dealerami firma opracowała nowy sterownik o nazwie reversal, który użytkownicy maszyn z serii GTX mogą otrzymać bezpłatnie. Dodatkowo firma CADLink oferuje specjalne oprogramowanie DTF dla maszyn z tej serii. Firma zrezygnowała także z produkcji własnych folii i proszków tranferowych DTF tłumacząc, że na rynku jest już wystarczająca ilość tego typu rozwiązań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty