Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Partnerstwo strategiczne Xaar. Idealne rozwiązanie

© Xaar

Xaar ogłosił strategiczne partnerstwo z Codpad, specjalistą w zakresie maszyn do kodowania i znakowania atramentowego. Współpraca została ogłoszona podczas targów SWOP Packaging World Expo 2023 w Szanghaju, podczas których Codpad zaprezentował najnowszą maszynę do znakowania atramentowego UV w wysokiej rozdzielczości, wyposażoną w głowicę drukującą Xaar Irix.

 

Nowy partner Xaar, Codpad to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży spożywczej, elektronicznej, farmaceutycznej, tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych i sprzętu komputerowego. Wprowadzenie na rynek najnowszej maszyny wyposażonej w technologię głowicy drukującej Xaar doskonale pozycjonuje Codpad jako wiodącego dostawcy maszyn drukujących w sektorze kodowania i znakowania przemysłowego. Jakość druku, łatwość obsługi i niezawodność głowicy drukującej Xaar Irix sprawiły, że była ona idealnym wyborem dla Codpad.

 

Głowica drukująca Xaar Irix

Nowa maszyna umożliwia szeroki zakres zastosowań związanych z kodowaniem, w tym drukowania na metalu, tworzywach sztucznych, kartonach, drewnie, folii aluminiowej i innych. Dodatkowo, rozwiązanie obsługuje różne objętości subdropów, co dzięki zastosowaniu zarówno wariantów Xaar Irix 40 pikolitrów, jak i 80 pikolitrów zapewnia dodatkową wszechstronność. Prosta, skuteczna instalacja i konserwacja, wbudowana recyrkulacja urządzenia i kontrola temperatury zasilania atramentem umożliwiają utrzymanie wydajności na stałym poziomie, również w dynamicznych środowiskach. Ponadto maszyna oferuje wielopoziomowe utwardzanie promieniami UV, co skutkuje wysoką przyczepnością produktów o zwiększonych wymaganiach dotyczących druku.

Indywidualne laserowe dysze i technologia AcuDrp firmy Xaar zapewniają jednolitą jakość druku nawet przy dużych odległościach. Ponadto bardzo dokładne rozmieszczenie kropli i ulepszona kalibracja fabryczna zapewniają spójne drukowanie nawet podczas długich serii drukowania. Te zalety w połączeniu z kompaktową konstrukcją sprawiają, że Xaar Irix jest opłacalną, wysoce niezawodną głowicą drukującą do zastosowań związanych z kodowaniem i znakowaniem.

Wprowadzenie na rynek najnowszej maszyny wyposażonej w technologię głowicy drukującej Xaar podtrzymuje pozycję Codpad jako lidera w zakresie maszyn drukujących najwyższej jakości w sektorze kodowania i znakowania przemysłowego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty