Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Branża gotowa na przyszłość

Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 23-26 maja w Messe Munich w Niemczech.

© Fespa

Targi Fespa Global Print Expo 2022 i European Sign Expo 2022 za nami! Jedno z największych wydarzeń dla branży druku i znakowania podczas czterech inspirujących dni zgromadziło w Berlinie 375 wystawców, w tym wielu wiodących producentów, którzy nie byli obecni na targach od 2019 roku. Wydarzenie przyciągnęło międzynarodową publiczność z 126 krajów, w tym z Niemiec, Włoch, Polski, Holandii i Wielkiej Brytanii.

 

Wystawcy ze wszystkich obszarów wystawienniczych wyrazili zadowolenie z powrotu na targi w formie tradycyjnej, a wielu z nich mówiło o pozytywnej energii, jaką czuli na targach i wysokim poziomie organizacji wydarzenia, które pozwoliło im nawiązać nowe kontakty biznesowe. „Wreszcie mogliśmy zapewnić wystawcom i odwiedzającym bogatą gamę atrakcji, które przypominały o powrocie targów do dawnej formy, a wszyscy zgodnie stwierdzili, że atmosfera na targach była niesamowita. Każda branża została zmieniona przez pandemię, a druk nie jest tu wyjątkiem, jednak targi udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że branża poligraficzna jest odporna, kreatywna, elastyczna i gotowa na przyszłość. Nasze hasło przewodnie >>Print In Motion<< stało się rzeczywistością w Berlinie, pokazując zaangażowanie firm w postęp w takich dziedzinach jak m.in. zrównoważony rozwój” -  podkreślił Michael Ryan, dyrektor Fespa Global Print Expo.

 

Bogactwo inspiracji

Targi Fespa Global Print Expo 2022, wraz z European Sign Expo, przyciągnęły 11647 odwiedzających, co stanowi wzrost o 48% w porównaniu z imprezą z jesieni 2021 roku. Odzew ze strony odwiedzających był równie pozytywny, a uczestnicy wyrażali uznanie dla targów Fespa za bogate możliwości dostępu do informacji, inspiracji i pomysłów, a także za szansę poznania nowych dostawców, klientów i partnerów z branży. Pierwsza w historii targów konferencja Sustainability Spotlight pozwoliła podkreślić znaczenie, jakie przypisuje się obecnie kwestiom związanym ze zrównoważonym rozwojem biznesu, podczas gdy wystawa Printeriors przyciągnęła setki firm poligraficznych szukających nowych możliwości druku w zakresie dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych. Wydarzenie uzupełniły prezentacje całej gamy inspirujących zastosowań realizowanych przez drukarnie należące do społeczności Fespa na całym świecie prezentowanych w nowym pawilonie Associations Pavilion. „Opinie wystawców i odwiedzających targi w Berlinie są dla nas dowodem na to, że branża potrzebuje osobistych kontaktów, a targi Fespa są miejscem, w którym się spotykają. Czekamy targi Fespa w Meksyku, Eurazji i Brazylii, a także na nasze kolejne targi Global Print Expo w Monachium w maju 2023 roku. Nie możemy się doczekać, aby pobudzić taką samą energię i optymizm w społecznościach zajmujących się drukiem specjalistycznym w innych regionach” - podkreślił Neil Felton, dyrektor generalny Fespa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty