Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rebranding. AR Packaging to teraz GPI

© Graphic Packaging

Z dniem 1 sierpnia 2022 AR Packaging Poznań zmienia swoją nazwę na GPI Poznań. Graphic Packaging Holding Company (GPI), dostawca w zakresie opakowań  konsumenckich, wykupił AR Packaging w 2021 roku.

AR Packaging to lider na rynku zrównoważonych opakowań w Europie. Połączenie GPI i AR Packaging sytuuje firmy jako globalnych dostawców zrównoważonych rozwiązań w opakowaniach konsumenckich wytwarzanych na bazie włókien. Marki mają zapewnione wzmocnienie pozycji na światowym rynku i mogą rozszerzać działalność na rynkach europejskich. Szacuje się, że wykupienie AR Packaging w 2021 powiększyło roczną wartość sprzedaży koncernu GPI o 1,1 mld USD. AR Packaging stworzyło wiele możliwości dla swoich klientów, pracowników oraz akcjonariuszy firmy, a teraz nie jeden, a dwóch dostawców łączy siły zapewniając innowacyjne rozwiązania opakowaniowe na rynku. Pod wspólnym szyldem GPI firmy będą współpracować na rzecz zrównoważonego rozwoju w zakresie opakowań i dzielić się wizją zarządzania firmą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty