Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Rebranding. AR Packaging to teraz GPI

© Graphic Packaging

Z dniem 1 sierpnia 2022 AR Packaging Poznań zmienia swoją nazwę na GPI Poznań. Graphic Packaging Holding Company (GPI), dostawca w zakresie opakowań  konsumenckich, wykupił AR Packaging w 2021 roku.

AR Packaging to lider na rynku zrównoważonych opakowań w Europie. Połączenie GPI i AR Packaging sytuuje firmy jako globalnych dostawców zrównoważonych rozwiązań w opakowaniach konsumenckich wytwarzanych na bazie włókien. Marki mają zapewnione wzmocnienie pozycji na światowym rynku i mogą rozszerzać działalność na rynkach europejskich. Szacuje się, że wykupienie AR Packaging w 2021 powiększyło roczną wartość sprzedaży koncernu GPI o 1,1 mld USD. AR Packaging stworzyło wiele możliwości dla swoich klientów, pracowników oraz akcjonariuszy firmy, a teraz nie jeden, a dwóch dostawców łączy siły zapewniając innowacyjne rozwiązania opakowaniowe na rynku. Pod wspólnym szyldem GPI firmy będą współpracować na rzecz zrównoważonego rozwoju w zakresie opakowań i dzielić się wizją zarządzania firmą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty