Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wrześniowe targi poligraficzne. Warsaw Print-Tech Expo

© Warsaw Print-Tech Expo

 

W dniach 5-7 września 2023 branża poligraficzna spotka się w Ptak Warsaw Expo na targach Warsaw Print-Tech Expo. Odwiedzający wydarzenie goście zapoznają się z najnowszymi technologiami w dziedzinie druku, projektowania opakowań, tworzenia etykiet, znakowania oraz szeroko pojętej grafiki.

 

Warsaw Print-Tech Expo będzie idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku, nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji własnej marki. Podczas targów zorganizowane będą panele dyskusyjne i prelekcje poświęcone najważniejszym wyzwaniom stojącym przed branżą poligraficzną. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia, maszyny, innowacyjne materiały i technologie, które wyznaczają ścieżki rozwoju współczesnej branży poligraficznej.

 
Konferencja

Podczas Targów Warsaw Print-Tech Expo odbędzie się dwudniowa konferencja, która dostarczy nowych inspiracji technicznych i poszerzy zasób wiedzy dla profesjonalistów z branży poligraficznej. Połączenie konferencji z branżową wystawą pozwoli uczestnikom poznać niektóre prezentowane produkty i usługi na żywo na stoiskach wystawienniczych. Podczas spotkania będzie można nawiązać kontakt z liderami branży oraz poszerzyć wiedzę praktyczną o najnowsze rozwiązania z zakresu poligrafii.

Powierzchnia wystawiennicza

Ptak Warsaw Expo oferuje specjalnie wyposażone hale dedykowane do wielkich wydarzeń, zbierających tysiące ludzi w jednym miejscu. Już teraz organizatorzy szacują, że we wrześniowych targach weźmie udział ponad 12 000 odwiedzających i 150 wystawców. A wszystko to na powierzchni 25 000 m2.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty