Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

AccurioPro Dashboard od Konica Minolta. Wartość dodana dzięki analizie danych

© Konica Minolta

AccurioPro Dashboard Essential firmy Konica Minolta to najnowsze narzędzie do analizy oprogramowania. Rozwiązanie wspiera klientów w generowaniu wartości dodanej dzięki inteligentnemu systemowi pracy i zoptymalizowanej wydajności.

Analiza danych w czasie rzeczywistym i raportowanie wykorzystania systemu umożliwiają zaawansowaną obsługę cyfrową, redukując zarówno przestoje, jak i koszty produkcji. Łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny AccurioPro automatycznie zbiera informacje systemowe do analizy, umożliwiając szybkie dostarczanie dokładnych i kompleksowych danych. Na tej podstawie klienci mogą zwiększyć swoją ogólną produktywność w czasie rzeczywistym w ramach całego cyklu produkcyjnego.

Inteligentne, licencjonowane i wielojęzyczne oprogramowanie może być używane z szeroką gamą systemów AccurioPrint i AccurioPress i jest przeznaczone dla różnych środowisk drukowania w sektorach drukowania grafiki i dokumentów w firmach. Należą do nich instytucje finansowe, centra danych, drukarnie komercyjne, wewnętrzne i centralne działy reprograficzne, punkty ksero i inne ogólne środowiska biurowe. Ponadto bogate w funkcje oprogramowanie AccurioPro Dashboard Essential oferuje niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do wydajności i wspiera drukarnie w uzyskiwaniu przeglądu danych produkcyjnych i analizowaniu ich zgodnie z podstawowymi kryteriami, takimi jak liczba zadań do druku i używane media. Tak wszechstronne narzędzie do monitorowania umożliwia automatyczne i szczegółowe raportowanie wydajności poszczególnych lub wszystkich systemów drukowania, wykazuje luki w wydajności, przeciążenia procesów oraz ocenia czas przygotowania i użyte media. AccurioPro Dashboard Essential to autorska aplikacja firmy Konica Minolta.

„Przy wykładniczym wzroście zadań Web-2-Print utrzymanie optymalnych zasobów produkcyjnych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego, ponieważ klienci ponownie zastanawiają się nad wydajnością w ramach cyfrowej transformacji” — wyjaśnia Svenja Schulz, Offer Manager Professional Printing w Konica Minolta Business Solutions Germany. „Wszędzie są możliwości. Nasz panel nawigacyjny AccurioPro zapewnia wartość dzięki danym, pomagając klientom być o krok do przodu. System szybko dostarcza dokładnych i kompleksowych danych, pomagając zredukować bieżące koszty i zwiększając ogólną wydajność od zakupu po dostawę produktów drukarskich”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty