Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Premiera Atlas Max Poly

Kornit Atlas Max Poly został pomyślnie wdrożony w czterech zakładach klientów beta firmy. Rozwiązanie będzie dostępne jeszcze w 2022 roku.

© Kornit Digital

Firma Kornit Digital, jeden z liderów w dziedzinie zrównoważonej, cyfrowej produkcji odzieży i tekstyliów na żądanie, zaprezentował nową maszynę drukującą Kornit Atlas Max Poly - pierwsze w branży rozwiązanie do bezpośredniego nadruku na odzieży (DTG), umożliwiające produkcję wysokiej jakości dekoracji i tworzenie żywych, kolorowych wzorów na odzieży z poliestru i mieszanek poliestrowych. Zaprezentowany podczas Kornit Fashion Week Tel Aviv 2022, Atlas Max Poly wykorzystuje technologię Max firmy Kornit do produkcji wysokiej jakości uszlachetnień premium, automatyzacji procesu i inteligentnej, autonomicznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu technologii XDi firmy Kornit, rozwiązanie umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby wzorów na poliestrze oraz wprowadza nowe style dla wielu efektów specjalnych, takich jak efekty 3D, imitacja haftu czy sitodruku. Rozwiązanie obsługuje tkaniny siatkowane i gładkie, w tym m.in. poliester szczotkowany, zachowując jednocześnie trwałość i oddychalność materiału. Oprócz tego zapewnia wysoką wydajność produkcji w druku na żądanie, obniżając całkowity koszt posiadania i zwiększając rentowność, jednocześnie umożliwiając użytkownikom zwiększenie konkurencyjności dzięki dopasowywaniu kolorów Pantone i szerokiej gamie kolorów, w tym kolorów neonowych, zapewniających jaskrawe i żywe obrazy. Oprócz produkcji wysokiej jakości grafik i kolorów, Kornit Atlas Max Poly oferuje wydajną, opłacalną i kompleksową produkcję poliestrów dzięki rozwiązaniom technologicznym takim jak ActiveLoad, KornitX Fulfillment Network, systemem workflow KornitX oraz pulpit nawigacyjny Kornit Konnect.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty