Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiany w Polar Group. Powołanie szefa sprzedaży i serwisu

Oliver Becker
© Polar Group

Zarząd Polar Group powołał Olivera Beckera na stanowisko szefa sprzedaży i serwisu. Zmiana weszła ze skutkiem od 1 lutego 2024 roku. Oliver Becker będzie kierował działami sprzedaży, serwisu i marketingu firmy, która od lat specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązania w branży wykończeniowej druku. Oliver Becker ma dyplom z inżynierii mechanicznej i ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu w branży poligraficznej dzięki czemu doskonale zna ten sektor gospodarki i jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży zarówno krajowej jak i międzynarodowej. Ostatnio zajmował stanowisko Head of Professional Printing Germany w Konica Minolta Business Solution Deutschland. Na nowym stanowisku w Polar Group, Oliver Becker będzie podlegał bezpośrednio Zarządowi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty