Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą maszyny drukującej. Na zdjęciu od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (Reprograf-Grafikus).

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, a także wielu rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego i offsetowego, komunikacji wizualnej, prepress i postpress, została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Reprograf-Grafikus ma swoją siedzibę w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m² oraz zajmuje się produkcją farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja firmy znajduje się w Krakowie.

„Zdecydowaliśmy się włączyć ofertę MPS do naszego portfolio ze względu na wysoką jakość proponowanych przez nich rozwiązań. Ta współpraca jest połączeniem kompetencji technicznych MPS, naszej silnej pozycji na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”- podkreśla Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży Reprograf-Grafikus.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty