Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

The Print Hub

Odwiedzający otrzymają spersonalizowane doświadczenie podczas przeglądania treści, na podstawie historii przeglądania i kliknięć w aktywności. Z kolei funkcja „Printer Selection Tool” umożliwi użytkownikom wybór określonych kryteriów, które pozwolą im wybrać najbardziej odpowiednią maszynę dla ich firmy i proponowanych zastosowań.

© HP

Firma HP uruchomiła interaktywną platformę opracowaną z myślą o użytkownikach maszyn HP Latex, aby pozwolić im jak najlepiej wykorzystać możliwości oferowanych urządzeń. Platforma Print Hub oferuje spersonalizowane treści obejmujące wszystkie tematy związane z technologią HP Latex, umożliwiając użytkownikom zapoznanie się z szeroką gamą informacji poświęconych tej technologii druku. Zarówno obecni, jak i potencjalni klienci będą mogli korzystać z platformy, aby zapoznać się z treściami obejmującymi seminaria internetowe, filmy i artykuły, a także uzyskać dostęp do szczegółowych informacji technicznych na temat maszyn HP Latex i zastosowań, w których mogą być wykorzystywane. Odwiedzający platformę będą mogli również zapisać się na transmisje na żywo z niektórych wydarzeń, takich jak zbliżające się targi Fespa Global Print Expo w Berlinie, dzięki czemu osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w nich osobiście, będą miały zdalny dostęp do najważniejszych informacji. „Zespół HP szybko zdał sobie sprawę, że platforma stała się niezbędnym i dostępnym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu źródłem informacji dla klientów chcących badać i odkrywać ofertę firmy HP w zakresie technologii lateksowej. Następnie zoptymalizowaliśmy i ulepszyliśmy funkcjonalność platformy. Dodaliśmy więcej treści, aby zaoferować klientom bogate, spersonalizowane doświadczenie, zawierające dokładnie to, co chcą przeczytać, zobaczyć i zrobić - wszystko w jednym miejscu - i tak narodził się The Print Hub” - podkreśla Isabella Jelinek, kierownik ds. marketingu w firmie HP.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty