Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Międzynarodowy Festiwal Fotografii. Fotograficzna publikacja roku

© Fotofestiwal

Fotograficzna Publikacja Roku to coroczny konkurs nagradzający książki, w których fotografia zajmuje centralne miejsce – albumy, katalogi, książki teoretyczne i podręczniki oraz limitowane wydawnictwa self-publishingowe i ziny wydane w 2022 roku. Ogłoszenie tegorocznych laureatów nastąpi podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii, który odbędzie się w Łodzi w dniach 15-25 czerwca.

 

Oprócz ogłoszenia zwycięzcy tej nagrody, odwiedzający fotofestiwal będą także mieli okazję zobaczyć światową wystawę objazdową prac wyróżnionych w międzynarodowym konkursie na najlepszy projekt książki fotograficznej - Kassel Dumy Award 2023. W trakcie dziesięciu dni festiwalu nie zabraknie bogatego programu książkowego. Zaplanowanych jest wiele prezentacji książek fotograficznych, wystaw organizowanych przez galerie partnerskie, m.in. wystawa grupowa dedykowana Bogdanowi Konopce w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego czy wystawa retrospektywna Chrisa Niedenthala w Muzeum Miasta Łodzi.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty