Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Jednostka flekso dla AccurioLabel

Nowa jednostka druku fleksograficznego dla systemów AccurioLabel została opracowana we współpracy z europejskim partnerem produkcyjnym, duńską firmą Grafisk Maskinfabrik.

Firma Konica Minolta wprowadziła do swojej oferty opcjonalną jednostkę do druku fleksograficznego dla systemów drukowania AccurioLabel, aby umożliwić zadruk bieli i innych kolorów w jednej linii produkcyjnej. Urządzenie wykorzystuje  standardowe atramenty fleksograficzne, a w połączeniu z dostępnym już zestawem do nadruku umożliwia odpowiednio odwzorowany nadruk inline w kolorze białym lub innym. Otwiera to szeroki zakres zastosowań drukarskich, takich jak np. drukowanie na przezroczystych podłożach.

Zespół fleksograficzny składa się z odwijaka, prowadnicy taśmy, kompletnej stacji do druku fleksograficznego, systemu suszenia UV i dotykowego panelu sterowania. Dodatkowo został on zintegrowany z funkcją obsługi systemów AccurioLabel, aby zapewnić łatwiejsze sterowanie. Wszystkie systemy drukujące AccurioLabel korzystają także z oprogramowania „AccurioPro Label Impose”, który umożliwia optymalizację użycia nośników, a tym samym zapobiega potencjalnym odrzuceniom podłoży etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty