Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kamień milowy Screen. 100 egzemplarzy w 3 lata

© Screen

Bazując na swojej historii niezawodności, wytrzymałości i łatwości obsługi, firma Screen osiągnęła ostatnio sprzedażowy kamień milowy. Producent sprzedał setną maszynę Truepress Label 350UV SAI zaledwie trzy lata po wprowadzeniu modelu na rynek. Widać, że popyt na technologię druku etykiet Screen gwałtownie rośnie.

Pierwsza maszyna drukująca Truepress LABEL 350UV SAI została zakupiona w grudniu 2020 roku przez włoską drukarnię Grafiche Pradella. Od tego czasu firma Screen sprzedała kolejne maszyny do Wielkiej Brytanii, Afryki Północnej, Turcji i innych krajów europejskich. Trzy lata później setny egzemplarz tego modelu również został sprzedany na włoski rynek. Tym razem zakupu dokonała drukarnia Impronta Digitale, która zdecydowała się na zakup 5-kolorowej maszyny drukującej chcąc sprawnie rozwijać dział druku etykiet.

Wytrzymałość i stała jakość

Opierając się na sukcesie popularnej serii PLUS, seria Screen Truepress Label 350UV SAI jest wysoce wydajną, wysokiej jakości i wszechstronną atramentową maszyną drukującą w technologii UV. Japońskie słowo „sai” oznacza „kolorowy”, a seria SAI została zaprojektowana, aby pomóc drukarniom w wytwarzaniu szerszej gamy kolorów specjalnych, spełniających wysokie wymagania właścicieli marek. Maszyna drukuje na podłożach o szerokości do 350 mm z prędkością do 60 metrów na minutę. Zdaniem przedstawicieli drukarni Grafiche Pradella Truepress Label 350UV SAI wyróżnia się szybkością, precyzją i bardzo wysoką jakością druku etykiet. „Jest to niezawodna maszyna, która wymaga niewielkiej konserwacji, jest wszechstronna i wytrzymała, a także doskonale sprawdza się zarówno jako samodzielna maszyna drukująca, jak i jako część złożonej linii produkcyjnej w zintegrowanym systemie. Co więcej, dzięki wykorzystaniu technologii atramentowej maszyna SAI drukuje etykiety, które są trwałe i odporne na zarysowania” powiedział Carlo Sammarco, dyrektor ds. rozwoju biznesowego Screen Europe.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty