Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy dyrektor biura PID

Podczas spotkania członków Polskiej Izby Druku powołano nowego dyrektora biura PID.

© Polska Izba Druku

8 czerwca 2022 roku w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Druku. Podczas spotkania wyznaczono nowego dyrektora biura PID, którym został Marek Pakosz. Nowy dyrektor posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Pracował m.in. w firmach Cezex, Map Polska, Igepa czy Asia Pulp and Paper. Był także założycielem i prezesem zarządu Fundacji „Przyjazny Papier”, promującej czytelnictwo.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty