Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Różnorodność cięcia

Firma AB Group zajmuje się produkcją materiałów reklamowych i promocyjnych, od wizytówek, ulotek, folderów i kalendarzy po notesy, torby papierowe a także opakowania i etykiety.

Firma AB Group zainwestowała w nowy ploter tnący DF0906-MT dostarczony przez firmę Grafmasz. Zautomatyzowany ploter cyfrowy został wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 milimetrów na sekundę, dzięki czemu jest dostosowany do wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Rozwiązanie wyróżnia także możliwość zastosowania krążków do bigowania z aktywnym napędem co oferuje wysoką jakość również na grubszych arkuszach o różnej strukturze i kierunku włókna. Ponadto podciśnieniowy system pobierania zapobiega podwójnym pobraniom arkuszy, natomiast podsys pasa transportowego, jak również antypoślizgowy materiał z jakiego został wykonany zapewniają utrzymanie arkusza w jednej pozycji podczas wykonywanej pracy. Co więcej, brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, zapewniając oszczędność czasu i kosztów. Maszyna przeznaczona jest przede wszystkim do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, teczek itp., co wpisuje się w ofertę firmy AB Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty