Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Różnorodność cięcia

Firma AB Group zajmuje się produkcją materiałów reklamowych i promocyjnych, od wizytówek, ulotek, folderów i kalendarzy po notesy, torby papierowe a także opakowania i etykiety.

Firma AB Group zainwestowała w nowy ploter tnący DF0906-MT dostarczony przez firmę Grafmasz. Zautomatyzowany ploter cyfrowy został wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 milimetrów na sekundę, dzięki czemu jest dostosowany do wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Rozwiązanie wyróżnia także możliwość zastosowania krążków do bigowania z aktywnym napędem co oferuje wysoką jakość również na grubszych arkuszach o różnej strukturze i kierunku włókna. Ponadto podciśnieniowy system pobierania zapobiega podwójnym pobraniom arkuszy, natomiast podsys pasa transportowego, jak również antypoślizgowy materiał z jakiego został wykonany zapewniają utrzymanie arkusza w jednej pozycji podczas wykonywanej pracy. Co więcej, brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, zapewniając oszczędność czasu i kosztów. Maszyna przeznaczona jest przede wszystkim do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, teczek itp., co wpisuje się w ofertę firmy AB Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty