Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Różnorodność cięcia

Firma AB Group zajmuje się produkcją materiałów reklamowych i promocyjnych, od wizytówek, ulotek, folderów i kalendarzy po notesy, torby papierowe a także opakowania i etykiety.

Firma AB Group zainwestowała w nowy ploter tnący DF0906-MT dostarczony przez firmę Grafmasz. Zautomatyzowany ploter cyfrowy został wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 milimetrów na sekundę, dzięki czemu jest dostosowany do wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Rozwiązanie wyróżnia także możliwość zastosowania krążków do bigowania z aktywnym napędem co oferuje wysoką jakość również na grubszych arkuszach o różnej strukturze i kierunku włókna. Ponadto podciśnieniowy system pobierania zapobiega podwójnym pobraniom arkuszy, natomiast podsys pasa transportowego, jak również antypoślizgowy materiał z jakiego został wykonany zapewniają utrzymanie arkusza w jednej pozycji podczas wykonywanej pracy. Co więcej, brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, zapewniając oszczędność czasu i kosztów. Maszyna przeznaczona jest przede wszystkim do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, teczek itp., co wpisuje się w ofertę firmy AB Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty