Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Ryszard Czekała przechodzi na emeryturę

Od 28 lutego nastąpiła także zmiana siedziby Izby, która mieści się teraz przy ul. Marywilskiej 34E w Warszawie.

© Polska Izba Druku

Ryszard Czekała, wieloletni dyrektor biura Polskiej Izby Druku, przechodzi na emeryturę, przekazując swoje stanowisko Cezaremu Bieniasowi. Absolwent Politechniki Warszawskiej, z ogromnym doświadczeniem w poligrafii, handlu i marketingu był dyrektorem biura Polskiej Izby Druku od 2004 roku, odpowiedzialnym za organizację corocznych Nagród Złotego Gryfa. „Ten czas był różny, od bardzo pomyślnych okresów do tych bardzo trudnych, ale nawet wtedy Izba sobie radziła. Jest to przede wszystkim Państwa zasługa, bo to Wy wspieraliście nas w tych najtrudniejszych dla nas chwilach, czego skutkiem jest dalszy rozwój naszej organizacji. Każdemu z Państwa z osobna chcę podziękować za wszystko, co dzięki Wam udało nam się zrealizować. Życzę Państwu samych sukcesów w Waszej codziennej walce z dzisiejszą trudną gospodarczą rzeczywistością oraz wszelkiej pomyślności” - napisał Ryszard Czekała w liście pożegnalnym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty