Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowość od Inkcups. Kompaktowość i wydajność

© Inkcups

Firma Inkcups ogłosiła globalną premierę cyfrowej cylindrycznej maszyny drukującej Helix ONE, która stanowi uzupełnienie produktów z linii rozwiązań Helix typu direct-to-object.


Bazując na sukcesie serii Helix, Helix ONE obejmuje moc i wydajność opatentowanej przez Inkcups technologii Helix w kompaktowej wersji. Maszyna drukuje w pełnym CMYKW i lakierze na prostościennych i stożkowych produktach cylindrycznych, takich jak butelki z tworzyw sztucznych, malowane proszkowo naczynia do napojów, kufle ze stali nierdzewnej i wiele innych. Zaprojektowane z myślą o szybkim, wysokiej jakości druku, kompaktowe urządzenie posiada napędzane serwomechanizmem, w pełni automatyczne, programowalne mocowanie narzędzi, z regulacją wysokości i precyzyjnym napędem liniowym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty