Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Amagraf i Madas. Zaufanie do dostawcy

© Amagraf

Powielarnia Madas poszerzyła swój park maszynowy i zdecydowała się na zakup plotera stołowego Summa F1612 z oferty dystrybutora marki, firmy Amagraf. Firmy współpracują ze sobą już od wielu lat, a zakup kolejnej maszyny potwierdza wzajemne zaufanie i dobre relacje.

 

Madas to rodzinna powielarnia, którą obecni właściciele, Magdalena i Konrad Słowińscy systematycznie rozwijają inwestując w nowe maszyny. Firma obsługuje swoich klientów kompleksowo stawiając na wysoką jakość oferowanych produktów. Tym razem do parku maszynowego dołączył stołowy ploter Summa F1612 z modułami tnącym i bigującym. „Markę Summa zdążyliśmy już poznać i wiemy, że są to bardzo dobre urządzenia. Zakupiony przez nas wcześniej model - Summa D120 serii S-One - przyspieszył niemal dwukrotnie procesy cięcia w naszej firmie, więc korzyść z tego zakupu była od razu widoczna” powiedział Konrad Słowiński. W ostatnich latach Madas zdecydował się na zakup kilku urządzeń z oferty Amagrafu w tym ploterów XpertJet 661 UF UV i XpertJet 1641 firmy Mutoh, plotera tnącego Summa D120 serii S-One Summa oraz maszyny drukującej Canon ImagePress C710. A także urządzenia do wykańczania marki Duplo.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty