Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Amagraf i Madas. Zaufanie do dostawcy

© Amagraf

Powielarnia Madas poszerzyła swój park maszynowy i zdecydowała się na zakup plotera stołowego Summa F1612 z oferty dystrybutora marki, firmy Amagraf. Firmy współpracują ze sobą już od wielu lat, a zakup kolejnej maszyny potwierdza wzajemne zaufanie i dobre relacje.

 

Madas to rodzinna powielarnia, którą obecni właściciele, Magdalena i Konrad Słowińscy systematycznie rozwijają inwestując w nowe maszyny. Firma obsługuje swoich klientów kompleksowo stawiając na wysoką jakość oferowanych produktów. Tym razem do parku maszynowego dołączył stołowy ploter Summa F1612 z modułami tnącym i bigującym. „Markę Summa zdążyliśmy już poznać i wiemy, że są to bardzo dobre urządzenia. Zakupiony przez nas wcześniej model - Summa D120 serii S-One - przyspieszył niemal dwukrotnie procesy cięcia w naszej firmie, więc korzyść z tego zakupu była od razu widoczna” powiedział Konrad Słowiński. W ostatnich latach Madas zdecydował się na zakup kilku urządzeń z oferty Amagrafu w tym ploterów XpertJet 661 UF UV i XpertJet 1641 firmy Mutoh, plotera tnącego Summa D120 serii S-One Summa oraz maszyny drukującej Canon ImagePress C710. A także urządzenia do wykańczania marki Duplo.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty