Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Większa niezależność Gallus

Patrizio Vaninetti został nowym członekiem zespołu zajmującego się sprzedażą i będzie odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

© Gallus

Firma Gallus wzmocniła swój zespół sprzedaży o dwóch nowych dyrektorów w poszczególnych regionach. Od 1 sierpnia Patrizio Vaninetti będzie kierował regionem Europy Środkowej. Zajmował się sprzedażą w firmie Gallus przez ponad 30 lat, w tym na stanowisku kierownika ds. sprzedaży produktów. Od teraz będzie zajmował się obsługą klientów firmy Gallus w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Włoszech i krajach Beneluksu. Z kolei Patrick Linares będzie odpowiedzialny za region Ameryki Łacińskiej i Południowej oraz za klientów na Półwyspie Iberyjskim. Patrick Linares rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Gallus w 2004 roku, a następnie zajmował różne stanowiska, w tym w dziale sitodruku oraz w dziale sprzedaży międzynarodowej. Firma przeprowadziła restrukturyzację działu sprzedaży według regionów i zreorganizowała wewnętrzny zespół ds. sprzedaży w celu zapewnienia klientom na całym świecie efektywnej obsługi. Mogą oni korzystać z profesjonalnego i bezpośredniego wsparcia we wszystkich sprawach technicznych bezpośrednio z głównej siedziby firmy w St. Gallen w Szwajcarii. Zmiany te mają również pozwolić firmie na stanie się niezależną jednostką biznesową pod parasolem grupy Heidelberg.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty