Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Większa niezależność Gallus

Patrizio Vaninetti został nowym członekiem zespołu zajmującego się sprzedażą i będzie odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

© Gallus

Firma Gallus wzmocniła swój zespół sprzedaży o dwóch nowych dyrektorów w poszczególnych regionach. Od 1 sierpnia Patrizio Vaninetti będzie kierował regionem Europy Środkowej. Zajmował się sprzedażą w firmie Gallus przez ponad 30 lat, w tym na stanowisku kierownika ds. sprzedaży produktów. Od teraz będzie zajmował się obsługą klientów firmy Gallus w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Włoszech i krajach Beneluksu. Z kolei Patrick Linares będzie odpowiedzialny za region Ameryki Łacińskiej i Południowej oraz za klientów na Półwyspie Iberyjskim. Patrick Linares rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Gallus w 2004 roku, a następnie zajmował różne stanowiska, w tym w dziale sitodruku oraz w dziale sprzedaży międzynarodowej. Firma przeprowadziła restrukturyzację działu sprzedaży według regionów i zreorganizowała wewnętrzny zespół ds. sprzedaży w celu zapewnienia klientom na całym świecie efektywnej obsługi. Mogą oni korzystać z profesjonalnego i bezpośredniego wsparcia we wszystkich sprawach technicznych bezpośrednio z głównej siedziby firmy w St. Gallen w Szwajcarii. Zmiany te mają również pozwolić firmie na stanie się niezależną jednostką biznesową pod parasolem grupy Heidelberg.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty