Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Większa niezależność Gallus

Patrizio Vaninetti został nowym członekiem zespołu zajmującego się sprzedażą i będzie odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

© Gallus

Firma Gallus wzmocniła swój zespół sprzedaży o dwóch nowych dyrektorów w poszczególnych regionach. Od 1 sierpnia Patrizio Vaninetti będzie kierował regionem Europy Środkowej. Zajmował się sprzedażą w firmie Gallus przez ponad 30 lat, w tym na stanowisku kierownika ds. sprzedaży produktów. Od teraz będzie zajmował się obsługą klientów firmy Gallus w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Włoszech i krajach Beneluksu. Z kolei Patrick Linares będzie odpowiedzialny za region Ameryki Łacińskiej i Południowej oraz za klientów na Półwyspie Iberyjskim. Patrick Linares rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Gallus w 2004 roku, a następnie zajmował różne stanowiska, w tym w dziale sitodruku oraz w dziale sprzedaży międzynarodowej. Firma przeprowadziła restrukturyzację działu sprzedaży według regionów i zreorganizowała wewnętrzny zespół ds. sprzedaży w celu zapewnienia klientom na całym świecie efektywnej obsługi. Mogą oni korzystać z profesjonalnego i bezpośredniego wsparcia we wszystkich sprawach technicznych bezpośrednio z głównej siedziby firmy w St. Gallen w Szwajcarii. Zmiany te mają również pozwolić firmie na stanie się niezależną jednostką biznesową pod parasolem grupy Heidelberg.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty