Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Konica Minolta. Wspaniałe perspektywy z AccurioShine 3600

© Konica Minolta

Konica Minolta wprowadza na rynek swój najnowszy system punktowego powlekania atramentowego UV z AccurioShine 3600. Oparty na technologii uszlachetniania MGI w połączeniu z niezawodnością Konica Minolta ma odzwierciedlać wysokie wymagania współczesnej branży poligraficznej.

AccurioShine 3600 to kompaktowe rozwiązanie umożliwiające powlekanie punktowe UV i metalizację cyfrową, od prototypowania do pełnej produkcji, bez konieczności stosowania sit, płyt drukarskich czy form do wytłaczania. Wynikające z tego możliwości nadają każdemu projektowi wyjątkowości, dzięki której drukowane produkty wyróżniają się spośród innych.

Oparty na technologii MGI Jetvarnish 3D One system został dodany do rosnącego portfolio Konica Minolta pod własną marką. Efektem dalszej optymalizacji sprawdzonej technologii jest zwiększona produktywność, niezawodność i zmniejszenie kosztów konserwacji. AccurioShine 3600 jest całkowicie cyfrowy, stosuje wiodącą w branży technologią uszlachetniania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i przyjaznego dla środowiska systemu utwardzania LED. Ponadto odznacza się imponującą, kompaktową konstrukcją modułową. Dzięki wspaniałej technologii umożliwia dodawanie efektu połysku 2D i 3D, a także dotykowych, cyfrowych efektów gorącej folii za rozsądną cenę i bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności, niezbędnych w przypadku korzystania z systemów konwencjonalnych. Dostawcy usług poligraficznych mogą korzystać z szeregu skutecznych efektów uszlachetniania, jednocześnie zwiększając swoją marżę zysku.

Maksymalny rozmiar papieru B3+ (364x750 milimetrów) sprawia, że system doskonale nadaje się do uszlachetniania często używanych produktów drukowanych, takich jak: wizytówki, kartki okolicznościowe, okładki fotoksiążek a nawet opakowania na zlecenie. AccurioShine 3600 obsługuje również druk zmiennych danych (VDP), dzięki czemu produkcja biletów, zaproszeń, spersonalizowanych opakowań i etykiet a także marketing dialogowy stają się jeszcze bardziej skuteczne. Skaner kodów kreskowych 3600 odczytuje kody kreskowe z zadrukowanego arkusza i natychmiast wybiera odpowiedni plik TIFF zapisany na stacji roboczej. Połączenie skanera kodów kreskowych VDP z automatycznym konwerterem plików PDF zapewnia płynny przebieg pracy, konwertując pliki PDF do formatu wyjściowego TIFF w czasie zaledwie kilku minut.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty