Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa fabryka firmy Canon

Jak podkreśla Rob Puts, nowoczesna, wysoce zautomatyzowana fabryka powstała, aby spełnić zapotrzebowania klientów nawet przy najwyższych poziomach wzrostu sprzedaży.

© Canon

Firma Canon uruchomiła nowy zakład produkcji polimerowych atramentów na bazie wody w holenderskim mieście Venlo. Inwestycja ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród użytkowników maszyn rolowych i arkuszowych opartych o technologię inkjet. Fabryka o powierzchni 1500 m² została uruchomiona na terenie parku technologicznego Canon. Została wyposażona w wysoce zautomatyzowaną linię produkcyjną. Wykorzystana w zakładzie technologia umożliwia produkcję ekologicznych, polimerowych tuszów na bazie wody w palecie CMYK. Jak podkreśla firma, lokalizacja nowego zakładu gwarantuje szybką i stabilną realizację zamówień dla obszaru EMEA, jak i bliską współpracę z działami RnD Canon, które także mieszczą się w Venlo. „Nasza fabryka pozwala nam zaoferować klientom najlepsze na rynku tusze do wielkonakładowego, produkcyjnego druku atramentowego. Jesteśmy pewni, że dzięki nowemu zakładowi zdołamy wesprzeć rozwój naszych klientów i umożliwić im dostarczanie produktów najwyższej jakości”- dodaje Rob Puts, wiceprezes ds. produkcji i logistyki w Canon Production Printing.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty