Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowa fabryka firmy Canon

Jak podkreśla Rob Puts, nowoczesna, wysoce zautomatyzowana fabryka powstała, aby spełnić zapotrzebowania klientów nawet przy najwyższych poziomach wzrostu sprzedaży.

© Canon

Firma Canon uruchomiła nowy zakład produkcji polimerowych atramentów na bazie wody w holenderskim mieście Venlo. Inwestycja ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród użytkowników maszyn rolowych i arkuszowych opartych o technologię inkjet. Fabryka o powierzchni 1500 m² została uruchomiona na terenie parku technologicznego Canon. Została wyposażona w wysoce zautomatyzowaną linię produkcyjną. Wykorzystana w zakładzie technologia umożliwia produkcję ekologicznych, polimerowych tuszów na bazie wody w palecie CMYK. Jak podkreśla firma, lokalizacja nowego zakładu gwarantuje szybką i stabilną realizację zamówień dla obszaru EMEA, jak i bliską współpracę z działami RnD Canon, które także mieszczą się w Venlo. „Nasza fabryka pozwala nam zaoferować klientom najlepsze na rynku tusze do wielkonakładowego, produkcyjnego druku atramentowego. Jesteśmy pewni, że dzięki nowemu zakładowi zdołamy wesprzeć rozwój naszych klientów i umożliwić im dostarczanie produktów najwyższej jakości”- dodaje Rob Puts, wiceprezes ds. produkcji i logistyki w Canon Production Printing.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty