Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Szersza gama zastosowań

Według Duplo, nowy iSaddle 5.0 zapewnia wysoką jakość i dostosowuje się do wielu formatów i wymagań produkcyjnych.

© Duplo

Firma Duplo wprowadziła na rynek ulepszoną wersję systemu broszurującego iSaddle, który oferuje szybsze przygotowanie do pracy i może obsługiwać szerszy zakres zadań. Jak podkreśla producent, rozwiązanie zostało wyposażone w nowe funkcje, które zapewniają zwiększoną automatyzację, niezawodność oraz wydajność produkcji. Pełna automatyzacja i intuicyjne programowanie umożliwiają pojedynczemu operatorowi wykonanie przezbrojenia w minimalnym czasie, dzięki czemu szybko i łatwo radzi sobie z szerokim zakresem formatów od bardzo małych do ponadwymiarowych arkuszy A4 bez konieczności ręcznej interwencji. Dzięki licznym usprawnieniom nowy system iSaddle 5.0 nadaje się zarówno do realizacji krótkich serii w technologii cyfrowej, jak i dłuższych realizowanych w technice litograficznej. Nowy trymer DKTS-200 oferuje obróbkę przy pomocy trzech lub pięciu noży i umożliwia układanie książek o małym formacie w dwóch egzemplarzach, podwajając tym samym prędkość produkcji. Nowa wersja systemu może również obsługiwać szerszy asortyment produktów i realizować bardziej kreatywne projekty większą prędkością oraz oferuje możliwość zastosowania czterech ściegów w przypadku podwójnej produkcji w standardowej konfiguracji dwugłowicowej. Dla bardziej wymagających użytkowników, urządzenie może być również skonfigurowana z czterema głowicami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty