Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwyżki od lutego

Regionalni przedstawiciele i partnerzy handlowi firmy Epple będą w najbliższym czasie informować swoich klientów o zmianach w cenniku. Na zdjęciu Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben.

© Epple Druckfarben

Firma Epple Druckfarben podnosi ceny farb do druku offsetowego, powłok i chemikaliów. Podwyżka będzie obowiązywać od 1 lutego 2022 roku. Jak podkreśla producent, warunki panujące w łańcuchach dostaw surowców, opakowań i transportu stają się w ostatnich miesiącach coraz trudniejsze dla producentów farb drukarskich - podwyżki cen są w tej sytuacji nieunikniowe, aby firma mogła utrzymać stabilność finansową. „Zarówno Epple, jak i cała branża musimy pilnie znaleźć odpowiedź na aktualne wyzwania gospodarcze. Wzrost kosztów surowców, niedobory w łańcuchach dostaw oraz wysokie koszty transportu i opakowań destabilizują cały łańcuch wartości w branży druku” - dodaje Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty