Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwyżki od lutego

Regionalni przedstawiciele i partnerzy handlowi firmy Epple będą w najbliższym czasie informować swoich klientów o zmianach w cenniku. Na zdjęciu Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben.

© Epple Druckfarben

Firma Epple Druckfarben podnosi ceny farb do druku offsetowego, powłok i chemikaliów. Podwyżka będzie obowiązywać od 1 lutego 2022 roku. Jak podkreśla producent, warunki panujące w łańcuchach dostaw surowców, opakowań i transportu stają się w ostatnich miesiącach coraz trudniejsze dla producentów farb drukarskich - podwyżki cen są w tej sytuacji nieunikniowe, aby firma mogła utrzymać stabilność finansową. „Zarówno Epple, jak i cała branża musimy pilnie znaleźć odpowiedź na aktualne wyzwania gospodarcze. Wzrost kosztów surowców, niedobory w łańcuchach dostaw oraz wysokie koszty transportu i opakowań destabilizują cały łańcuch wartości w branży druku” - dodaje Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty